Yatak Uzmanı İşbir Yatak’ın ViscoLife yastık ile ViscoFort oturma ve sırt minderi çeşitleri ile uzun süre masa başında çalışmak zorunda olan, saatlerce trafikte kalan, yeterince uyusa bile ağır sorumluluklar nedeniyle kendini hep yorgun hisseden babanıza sağlıklı ve konforlu bir yaşam hediye edebilirsiniz.

Yüksek yastık seven babalara baş ve boyun desteği sunan ViscoLife yastık ile sağlıklı bir uykunun ardından, babanızın yeni doğan güne zinde uyanmasına destek olurken, bel bölgesini rahatlatarak, sırt desteği ile doğru duruş pozisyonu sağlayan ViscoFort oturma ve sırt minderi ile gündelik yaşamın her anında onu konforla buluşturabilirsiniz.

Açık hücreli viskoelastik malzemeden üretilen ViscoLife yastık, yüksek yastık seven babalar için ideal bir konfor sunuyor. Sunduğu mükemmel hava dolaşımının yanı sıra, boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlayan fonksiyonuyla da uykudaki pozisyona ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, baş ve boyun bölgesini destekliyor.

Bel bölgesini rahatlatarak, sunduğu sırt desteği ile doğru duruş pozisyonu sağlayan ViscoFort oturma ve sırt minderi, babaları aktif yaşamın her yerinde konforla buluşturuyor. Omurganın doğal eğriliğini koruyarak sırt ve bel ağrılarının oluşmasına engel olan ViscoFort ile babalar, evde, ofiste ve arabada doğru bir duruş pozisyonu elde ediyor. Birbirine birleştirilmiş iki parça halinde olan ViscoFort, sırt desteğinin yanı sıra rahat bir oturma alanı sunuyor.

Yorum Gönder

20 + 14 =