Hareketsizlik, stres ve yoğun tempoda evden veya ofisten çalışırken enerjinizi hep aynı seviyede tutmak zorlaşırken bağışıklık sistemini korumak da imkânsız bir hale geliyor. Ofiste, seyahatte veya evde her anınızda yanınızda bulundurabileceğiniz Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları, açlık ve tatlı krizlerini bastırırken aynı zamanda tüm günü enerjik geçirmenizi sağlıyor. Prebiyotik lif, vitamin ve mineral içeriği ile zenginleştirilmiş Zbarz sağlıklı atıştırmalıkları, vücudunuz için faydalı birçok besini tek pakette bulunduruyor. Uzun süre tok tutan formülü ile tercih sebebi olan Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları, sunduğu lezzet dengesiyle deneyenlerin müdavimi oluyor.

İş stresi, yorgunluk, yoğun tempo, dikkat dağınıklığı veya hareketsizlikle birleşen çalışma sürelerinde enerjinizi düşürürken sağlığınızı da büyük tehdit ediyor. Geniş kapsamlı yapılan Ar-Ge çalışmaları ile bu zamana kadar hiç tatmadığınız bir lezzeti yakalayan Zbarz, uzun süre tok tutan formülü ile adından söz ettiriyor. Vücudumuza sayısız faydası olan besinleri müthiş bir denge içerisinde sunan Zbarz, özellikle vegan beslenen çalışanlara büyük kolaylık sunuyor.

Farklı gıda türlerinin fiziksel ve zihinsel sağlığa fayda sağlayan tariflere dönüştürülmesi ile oluşturulan Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları, tatlı ve açlık krizlerini engellerken içeriğinde bulunan faydalı besinler ile vücudumuza destek oluyor. Bağışıklığı güçlendirici etkisi olan inulin içeren Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları, prebiyotik lif, vitamin ve mineral açısından zenginleştirilmiş formülü ile ön plana çıkıyor.

Evde veya ofisten çalışırken Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları ile her uygulayabileceğiniz sağlıklı beslenme ile yoğun tempoda dikkat dağınıklığını engelleyerek konsantrasyonu artırıyor. Evde, ofiste, seyahatte veya sporda her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları tatlı ve tuzlu seçenekleri ile her damak zevkine hitap ediyor. Yüksek doyurucu özelliği ve tadına doyum olmayan lezzetiyle tercih edilen Zbarz’ın sağlıklı atıştırmalıkları, katkısız, koruyucusuz, vegan ve şekersiz özelliği ile ön plana çıkıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"