GSK Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Gülden Duykan ev sahipliğinde ve Ece Vahapoğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilen, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu sözcülüğündeki özel buluşmaya Açelya Akkoyun, Hande Subaşı, Pınar Hotiç, Burcu Şendir, Hülya Kalyoncu gibi özel isimler katıldı.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu,Ece Vahapoğlu Moderatörlüğünde “Sağlıklı Bir Yaşamda Vitaminlerin Önemi”ne İlişkin önemli bilgiler verdi…

GSK Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Gülden Duykan’ın ev sahipliğinde ve Ece Vahapoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen özel buluşmada Prof. Dr. Osman Müftüoğlu “Sağlıklı Bir Yaşamda Vitaminlerin Önemi”ne ilişkin önemli bilgiler verdi.

GSK Tüketici Sağlığı bünyesinde tüketicilerle buluşan Centrum sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyona çok sayıda ünlü isim katıldı.

Açelya Akkoyun, Hande Subaşı, Pınar Hotiç, Burcu Şendir, Hülya Kalyoncu gibi isimlerin katıldığı etkinlikte Prof. Dr. Osman Müftüoğlu günümüzde sağlıklı bir yaşam için multivitaminlerin zamanında ve yerinde kullanılması gerektiğini belirtirken, doğru multivitamini seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda da akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

Gerçekleştirdiği konuşmada doğru vitamin seçiminin kaliteli bir yaşam için çok önemli olduğunu ifade eden Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, bilinçsiz vitamin kullanımın vücutta sorunlar yaratabileceğini belirterek, “Sağlıklı bir yaşam için vitamin ve multivitaminlerin doğru ve yerinde kullanılması olmazsa olmaz.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"