Nice Elements özel tasarlanmış şal koleksiyonuyla moda dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Marka kalite, ilham ve zarafet içeren detayları bir araya getiren özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Lansmanda kullanılan “New Beginnings” koleksiyonu sınırları zorlayan bir yaratıcılığın bir yansıması olup, her bir fular dikkatlice seçilmiş lüks malzemelerden üretilmiş ve ustalıkla işlenmiştir. Tasarımı ve detaylara verilen özen ile her bir parçanın benzersizliğini ortaya çıkarmaktadır.

Nice Elements sadece bir şal değil, aynı zamanda bir sanat eseri sunmayı hedefliyor. Bunun ışığında eşsiz tasarımlar ile harmanlanan koleksiyonda yer alan fularlar, sadece bir aksesuar olmanın ötesine geçiyor. Her bir parça, giyim tarzını tamamlayan ve kullananın stilini yansıtan bir ifade haline geliyor ve özel hissetmeyi sağlayan Nice Elements şallar, her ana zarafet katıyor.

Ayrıca, markanın sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdü, naturel malzemelerin kullanımı ve etik üretim prensipleriyle de öne çıkıyor. Koleksiyonda yer verilen 100 % ipek , %100 yün , Kaşmir ve modal iplikten üretilen parçalar da bu duruşu desteklemekte.

Nice Elements ürünlerine, markanın resmî web sitesi üzerinden, Beymen.com, Vakkorama.com ve seçili Beymen ve Vakkorama mağazalardan ulaşılabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"