Türkiye’nin ilk ve en geniş kollajen serisine sahip kollajende uzman markası Voonka Collagen, farklı dozlarda ve formlarda kollajen içeren ürün grubu ile farklı yaşlardaki kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmaya ve tüketicilerini yeni ürünler ile buluşturmaya devam ediyor. Voonka Collagen serisi yüksek biyolojik uyumluluğa sahip bir kollajen olan atelocollagen içerikli Biocosmetics serisi ve seride yer alan altı yeni ürünü ile içten dışa cilt değişimi sunuyor.

Doğadan aldığı ilhamla tüketicileri için sağlıklı çözümler sunmayı hedefleyen Voonka Collagen ailesi Atelocollagen içeren yeni Voonka Collagen Biocosmetics serisi ile cilt sağlığına bütüncül yaklaşım sunuyor.

Soğuk proses ve enzim uygulaması yoluyla yüksek biyolojik uyumluluğa sahip bir kollajen olan atelocollagen, uyumluluk açısından güçlendirilmiştir. Uyumluluk açısından güçlendirilmiş olan Atelocollagen, lipofilikligi ve geçirgenliği sayesinde diğer kozmetik bileşenlerin özel olarak cilt altına taşınmasını sağlar. Bu da daha iyi bir emilim ve nemlendirme sağlıyor.

Voonka Collagen Biocosmetics serisi atelocollagen, elastin, skualen ve hyaluranik asit içeren mükemmel kombinasyonları ile dermisin ana bileşenlerini eksik bırakmamak için formüle edilmiştir. Ciltte kollajen ve elastin üretimin azalmasıyla yaşlanma belirtileri gözlenir. Sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak, dermisteki kolajen ve elastin bileşenlerinin seviyesiyle doğru orantılıdır. Çevresel etkenlerin oluşturmuş olduğu serbest radikaller cildin yaşlanma sürecini hızlandırır. Antioksidan açısından zengin ürünler, serbest radikallerin vermiş olduğu hücresel hasarı onarmaya yardımcı olur.

Voonka Collagen Cilt ve Makyaj Temizleme Suyu
Atelocollagen içerikli cilt ve makyaj temizleme suyu; makyajı çıkarır, yüz çevresi, dudak ve göz çevresini temizler. Makyajı ve kalıntılarını ortadan kaldırır. Atelocollagen ile zenginleştirilen cilt ve makyaj temizleme suyu, cildi arındırır ve cilt dengesine özen göstererek rahatlık hissi sağlar.

Voonka Collagen Mineralli Termal Su
Mineralli termal su; cildin nemlenmesine, beslenmesine ve tazeliğini geri kazanmasına yardımcı olur.

Voonka Collagen Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Atelocollagen içerikli yaşlanma karşıtı bakım kremi; kırışıklıkların azalmasına, cildin nemlendirilmesine, sıkılaşmasına ve canlanmasına yardımcı olur.

Voonka Collagen Göz Çevresi Bakım Kremi
Atelocollagen içerikli göz çevresi bakım kremi; göz altındaki şişliğin, halkaların azaltılmasına ve kırışıklıkların kaybolmasına yardımcı olur.

Voonka Collagen El ve Boyun Maskesi
Atelocollagen içerikli el ve boyun maskesi; kırışıklıkların azaltılmasına, cildin yenilenmesine ve canlanmasına yardımcı olur.

Voonka Collagen 50 SPF Güneş Kremi
Atelocollagen içerikli 50 SPF güneş kremi; yaşlanmaya karşı koruma sağlarken, kusursuz bir bronzlaşma sunar. Açık tenler ve en hassas bölgeler (yüz, dekolte, eller) için ideal olan bu ürün, güneş kaynaklı leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur ve beyaz bir iz bırakmaz.

Satın alınan her ürününden elde edilen gelirin bir kısmı “Ev İçi Şiddet Acil Yardım Hattına” bağışlanacak olan Atelocollagen içerikli Voonka Collagen Biocosmetics serisini eczanelerden temin edebilir; detaylı bilgi için voonkacollagen.com’u ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"