Sinoz 80° Limon Kolonyası ile bakım ve temizlik bir arada… Yerli kozmetik markası Sinoz, kolonya üreticileri arasına giriyor. Limonun ferahlatıcı kokusuyla 80° Limon Kolonyası üretimine başlayan Sinoz, özel cam şişede şık ve pratik kullanım sunuyor.

Geleneksel kokularıyla her zaman bayramın müjdecisi olan kolonya Sinoz farkıyla yeniden yorumlanıyor. Tüketicisinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri, kaliteli üretim anlayışı ile birleştiren Sinoz, 80° Limon Kolonyası üreterek hijyen ve hoş kokuları bir arada sunuyor.

İlhamını limon bahçelerinden alan Sinoz Limon Kolonyası, içeriğindeki alkol oranıyla da hijyene katkı sağlıyor. Hem evde hem de ofiste kullanım kolaylığı sunan özel cam şişesiyle herkesin tercihi oluyor.

Sinoz, 2008 yılından bu yana tüketicisinin ihtiyacına yönelik üretimleriyle fark yaratıyor. Son zamanlarda yaşanan salgın için harekete geçen marka, kaliteli üretim anlayışını hijyen ihtiyacı için birleştirerek, kolonya üreticileri arasına katılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"