Sapro, annelerin bebeklerinin bakımını gönül rahatlığıyla yapabilmeleri için Yenidoğan Bebek Havlusu serisini sunuyor. Sapro’nun yeni doğanlar için geliştirdiği ve bebeklerin cildindeki özel verniks tabakasına uygun olan bir losyonun kullanıldığı havlular, saf su ve pamuktan gelen sağlıkla minik bedenleri koruma altına alıyor.

Marka, yeni doğanlar için geliştirdiği ıslak havlularla bebeğinizin hassas cildini saf su ve pamuğun doğallığıyla koruyor. Hiçbir sentetik kimyasal madde içermeyen Yenidoğan Bebek Havlusu serisi, yüzde 100 doğal malzemelerden oluşuyor. Yenidoğan Bebek Havlusu’nu geliştirirken ilhamını doğanın saflığından alan Sapro, annelerin gözlerinden sakındığı çocuklarının bakımını gönül rahatlığıyla yapabilmeleri için en hijyenik çözümü sunuyor.

Sapro laboratuvarlarında, yeni doğan bebeğinizin yumuşacık, hassas cildini korumak için bebek havlularında kullanılmak üzere özel bir losyon geliştirildi. Bu özel losyon, hipoalerjenik ve dermatolojik testlerden geçirildi ve hassas ciltlere dost olduğu kanıtlandı. Sapro Yenidoğan Bebek Havluları, bebeklerin cildindeki özel verniks tabakasına uyum sağlayacak ve cilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanıp üretildi.

Yeni doğan bebeklere yönelik ıslak mendillerin yanı sıra Bebek Havlusu, Yağlı Bebek Havlusu, Kremli Bebek Havlu ve Kuru Bebek Havlusu serilerini de sunan Sapro, bebek havlularında kullandığı formülleri Avrupa Birliği standartları doğrultusunda, ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlıyor.

Yorum Gönder

18 + eleven =