Züccaciye sektöründe faaliyet gösteren, yenilik ve özgün tasarım anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen Schafer, “Mutfakta Fit, Hayatta Fit” mottosuyla hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Schafer, sağlıklı, lezzetli ve pratik yemek pişirmek için mutfakların favorisi olmaya aday Schafer Fit Fry Airfryer Sıcak Hava Fritözü modellerini müşterileriyle buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran ürünleriyle dikkat çeken Schafer, “Mutfakta Fit, Hayatta Fit” mottosuyla, sağlıklı, lezzetli ve pratik yemekler pişirmek için mutfakların favorisi olmaya aday birçok farklı çeşidi bulunan Schafer Fit Fry Airfryer Sıcak Hava Fritözü ürününü müşterilerine sunuyor. Türkiye çapında 54 mağazası ve 2.000 adedi aşan satış noktasında sunduğu özgün tasarımlı ve dayanıklı ürün çeşitliliği ile sektörün öncü markası olan Schafer’ın, züccaciyeden pişirme grubu ürünlerine, küçük ev aletlerinden ev tekstiline uzanan geniş ve çeşitli ürün yelpazesinin içinde yer alan Schafer Fit Fry Airfryer / Sıcak Hava Fritözü modelleri ile yağ kullanmadan hazırlanacak favori tarifler ile fit ve sağlıklı lezzetler en pratik yoldan sofralara taşınıyor.

Mutfaklara şıklık katıyor
Schafer tarafından mağaza ve online satışı bulunan Schafer Fit Fry Airfryer Sıcak Hava Fritözü ürün ailesinin içinde Fit Fry Smart, Fit Fry Dual, Fit Fry XL ve Fit Fry Dijital isimli farklı özelliklere sahip birçok model bulunuyor. Pişirme Grubu ürün ailesinde/kategorisinde yer alan ürünlerden, Fit Fry Smart; 1500 W ısıtma gücü, 3 litre pişirme kapasitesi, otomatik kapanma, zaman kontrolü, yağsız kullanım, ayarlanabilir sıcaklık, bulaşık makinesinde yıkanılabilir pişirme haznesi ve hazır konumda sesli uyarı özelliği ile dikkat çekerken yenilenen tasarımıyla mutfaklara şıklık katıyor.

Fit Fry Dual ise 2460 W ısıtma gücü , 8 litre pişirme kapasitesi (2×4 l kapasite), yağsız kullanım, çok amaçlı pişirici (Multi Function), dokunmatik ısı ve zaman programlama, istenildiğinde manuel ısı ve zaman kontrolü, fırın fonksiyonunda et vs. pişirme, fırın fonksiyonunda ekmek ve kek vs. pişirme, tekrar ısıtma özelliği, sebze ve meyve kurutma fonksiyonu, dondurulmuş gıdaları çözme fonksiyonu, yağ arındırma, pişirme hazne ızgarası, pişirme haznelerini tek veya ayrı ayrı kullanabilme özelliği sayesinde farklı lezzetleri arayan müşterilerine hitap ediyor.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir pişirme haznesiyle keyifli yemeklerin sonrasında vakit kaybının önüne geçmeyi sağlayan 1900 W ısıtma gücündeki Fit Fry XL, otomatik kapanma, zaman kontrolü, yağsız kullanım, ayarlanabilir sıcaklık, hazır konumda sesli uyarı, dijital dokunmatik programlama, dijital ekran, dijital sıcaklık göstergesi, dijital ısıtma göstergesi, dijital zaman göstergesi ve dijital fan göstergesi gibi fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkıyor. Schafer Fit Fry Airfryer Sıcak Hava Fritözü ürün ailesinin dördüncü üyesi olan Fit Fry Dijital ise dijital ekranı, zaman kontrolü ve sıcaklık ayarlama özellikleriyle karmaşık yollardan uzaklaşarak pratik şekilde tariflere odaklanmayı sağlıyor. 1500 W ısıtma gücü, 3,5 litre pişirme kapasitesi, otomatik kapanma, zaman kontrolü, yağsız kullanım, ayarlanabilir sıcaklık, bulaşık makinesinde yıkanabilir pişirme haznesi, hazır konumda sesli uyarı, dijital dokunmatik programlama, dijital ekran, dijital sıcaklık göstergesi, dijital ısıtma göstergesi, dijital zaman göstergesi ve dijital fan göstergesi ile Fit Fry Dijital mutfağa teknoloji katıyor.

Fit Fry Airfryer Serisi ile lezzetli sofralar
Schafer, her bir ürünü mutfakların favorisi olmaya aday Schafer Fit Fry Airfryer Sıcak Hava Fritözü ürün ailesiyle kızartmaları daha sağlıklı bir şekilde ve lezzetinden ödün vermeden pişirmek isteyen, yemek hazırlarken oluşan kötü kokulardan sıkılan ve lezzetli sofraları pratik şekilde kurmak isteyen müşterilerini Fit Fry serisinin en uygun modelini seçmek için mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"