Güzel yazıya verdiği değer ve kaleme yüklediği anlamlarla Scrikss; 1963’ten beri nesilden nesile geçen kültürel bir öğe, bir miras ve hatta bir gelenek haline gelerek bir kalemden daha fazlası olmuştur. Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde kurallara uygun davranıp, evde kalmaya özen göstererek önce kendimizi sonra ailemizi ve sevdiklerimizi koruyup birbirimize destek olmalıyız diyoruz. Bilin ki evde kaldığımızda bu salgının yayılmasına engel oluyoruz.

Şimdi düşünme, araştırma, projeler geliştirme, yaşananları değerlendirme, okuma ve yazma zamanı… Bunu yapmanın ne kadar rahatlatıcı ve zenginleştirici olduğunu görmek için bir fırsat… Gün içinde zihninizden geçen her şeyi yazıya dökerek ve çizerek kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Evde Kal Türkiye’m…
Yılların tecrübesini ve deneyimlerini yazmaya ilgi duyan, kalemi ve kalemin gücünü önemseyen, bir cümlenin hatta kelimenin tüm dünyayı değiştirebileceğine inanan Scrikss ailesi olarak hep beraber sağlıklı günlere diyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"