Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, Selena Gomez’in imzasını taşıyan Rare Beauty’nin yeni koleksiyonu güzellik tutkunları ile buluşturuyor…

Rare Beauty, insanların farklı karakterlerini, kendilerini sevmelerini ve kabullenmelerini bir bütün olarak gördüğü yeni koleksiyonuyla Sephora aracılığıyla güzellik tutkunlarını ile buluşuyor. Doğal güzelliği ön plana çıkaran ve yaratıcı makyaj görünümleri elde etmeyi sağlayacak sezon ürünleri, kendinize en uygun olacak doğru pudra, allık ve ruj renklerinin bulunmasını da kolaylaştırıyor.

Benzersiz bir duyusal hikayeye eşlik eden yeni koleksiyon ile sezonu bir kutlamaya dönüştüren Rare Beauty, Soft & Radiant, Bold & Bright ve Dramatic & Defined görünümler elde edilmesini sağlıyor.

Yeni sezonda ön plana çıkan şeftali ve pembe tonlardaki likit allıklar, uzun süreli kalıcılığa sahip yumuşak dokulu pudralar ve doğal ışıltılı stick bronzer’lar makyaj tarzlarına farklı bir boyut getirmeye hazırlanıyor.

Kolay uygulanabilir, her cilt tonuna uygun, ışıltılı ve göz kamaştırıcı makyaj ürünleriyle dikkat çeken Rare Beauty’nin en yeni favorilerini, sephoracom.tr, Sephora Türkiye Mobil Uygulaması ve seçili Sephora mağazalarında keşfedebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"