Şık bayram sofraları bu yıl da Selpak Deluxe Peçete ile tamamlanıyor… Kalabalık bayram sofralarını özlediğimiz bu dönemde geleneği yaşatmak, küçük ve şık sofralarla bayramın ruhunu hissetmek mümkün. Yeni yıla yenilenen desenleriyle giren Selpak Deluxe peçeteler, bayram sofralarının en şık tamamlayıcısı oluyor. 4 farklı göz alıcı desene sahip Selpak Deluxe, masa dekorasyonunu taçlandırırken her zamanki Selpak yumuşaklığı ile ön plana çıkıyor.

Bayramda kalabalık aile buluşmalarına özlemimizi gidermek için bize iyi gelen rutinleri uygulayabiliriz. Bu rutinlerin başında da bayram sofraları geliyor. İkram edilecek yemeklerin servis edileceği şık sofraların tamamlayıcısı, keyifli yemeklerin daimi üyesi Selpak Deluxe peçeteler, her zaman olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da güzel anların parçası oluyor.

Göz alıcı desenlerinin yanı sıra üstün kalitesi ve yumuşaklığıyla fark yaratan Selpak Deluxe, özenli ve şık sofraları süslüyor. Masa dekorasyonuna önem verenlerin benzersiz zevkini yansıtan Selpak Deluxe peçeteler, bayram ruhunu yaşatan sofralara eşlik ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"