Sihirli Gemi perdelerini yıl sonuna kadar ücretsiz olarak yeniden açıyor! Müziklerini başarılı şarkıcı ve piyanist S. Selin Sağol Sade’nin yaptığı çocuk oyunu Sihirli Gemi, Aralık ayında yeniden sahneye çıkıyor. 2 Aralık’ta galası yapılan oyun sene sonuna kadar ücretsiz olarak sahneleniyor.

Müziklerini S. Selin Sağol Sade’nin yaptığı ve Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sahneye koyulan Sihirli Gemi bir defa daha “perde” diyor. Geçtiğimiz yıl çocukların yoğun ilgisiyle görkemli bir sezon geçiren oyun, minik tiyatro severlere bu yıl da keyifli anlar yaşatacak. Yıl sonuna kadar her Cumartesi saat 14.00’da ücretsiz olarak izleyicilerle buluşacak Sihirli Gemi, yıldız tozlarını çocukların üzerine serpecek.

Ezgi Deniz Alpan’ın yazdığı, Sertaç Aydın’ın yönettiği Sihirli Gemi; çevre ve deniz kirliliği konusundaki farkındalığın önemini vurguluyor. Oyunun koreografisi ise Mutlu Akgün Gökalp imzası taşıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"