Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta bağlılığın, sadakatin, sevginin ve asaletin sembolü safiri pırlantanın sonsuz ışığıyla buluşturdu. Başak burcunun da taşı olan safir, Eylül ayında doğanlar için de en anlamlı hediye olacak.

Eylül ayının ‘şans taşı’ olarak bilinen, bağlılığın, sadakatin, sevginin ve asaletin sembolü safir, Ariş Pırlanta’nın şık tasarımlarıyla sonbaharın ilk ayına sıcacık bir ‘merhaba’ diyor. Başak burcunun da taşı olan safir, büyüleyen mavi rengiyle derin duyguları ifade edebilmenin de en güzel ve anlamlı yolu.

Derin mavi sonsuzluğun ışığıyla buluştu
Yaz coşkusu yerini yavaş yavaş sonbahar rüzgarına bırakırken Ariş Pırlanta’nın birbirinden şık tasarımlarıyla mücevherseverlerle buluşan safir taşlı takılarla tüm bakışlar üzerinizde toplanacak. Safir taşının pırlantanın muhteşem ışıltısıyla da buluştuğu takılarla da şıklığınızı asil bir tarzla tamamlayacaksınız.

Ariş Pırlanta’nın her biri özenle hazırlanmış pırlantalı safir tasarımları Eylül ayında doğanlar ve Eylül’de kendine, sevdiklerine şık bir hediye seçmek isteyenler için en ideal seçim olacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan safir taşlı modelleri ile tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"