GitmekLazım.com, dünyayı keşfetme tutkusuna sahip gezginler için yenilikçi tur paketlerini sunuyor. Bu kapsamda, Güney Asya’yı destansı tarihi ve büyüleyici doğal özellikleriyle keşfetmek isteyenler GitmekLazım.com’un 12-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği turla Singapur, Bangkok ve Phuket’e özel bir seyahate dahil olabilecekler.
Seyahat etmenin ve tatil yapmanın sosyal yönlerini güçlendirmeyi hedefleyen GitmekLazım.com, gezginlerin hayallerine sınır koymadan yeni yerleri keşfetmesine katkı sağlamak mottosuyla yenilikçi seyahat anlayışını ortaya koyuyor. Platform, Güney Asya’nın hem mimari hem de doğal açıdan oldukça zengin kentlerine 12-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştireceği tur ile gezginlere bölgeyi yakından tanıma fırsatını avantajlarla sunuyor.

İz bırakan eğlenceli bir seyahat deneyimi
GitmekLazım.com’u tercih eden seyahatseverlerin 12-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek Güney Asya turu kapsamında Singapur, Bangkok ve Phuket gibi bölgenin en önemli şehirlerini ziyaret etmesi mümkün olacak. Gezginler, Singapur’da baş döndürücü, yüksek gökdelenleri; Bangkok’ta mimarlık harikası tapınakları ve mavi ve yeşilin simgesi olan Phuket Adası’nın büyüleyici plajları ve eğlence aktivitelerini deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.

Tura katılan gezginler, Güney Asya’da mutlaka görülmesi gereken 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğindeki Altun Buda’yı, Siam ikizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasını yakından görebilecek; Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme imkanına sahip olabilecekler.

GitmekLazım.com, seyahat ettikçe kazandırıyor
GitmekLazım.com, “Papel” adını verdiği sistem ile gezginlere seyahat ettikçe puan kazanma fırsatı sunuyor. Gezginler, bu puan sistemi ile seyahat ettikçe bir sonraki seyahatlerini indirimli olarak kullanma avantajına sahip oluyorlar.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"