Doğal ve taze içerikli dondurmalarıyla misafirlerine lezzet şöleni yaşatan Kahve Dünyası, gelenekselleşen “Sınırsız Dondurma” yarışmasını bu yıl 1-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiriyor. Ay boyunca pazartesi, salı ve çarşamba günleri 17:00 – 19:00 saatleri arasında düzenlenecek yarışmada, Kahve Dünyası misafirleri yalnızca 19,5 TL’ye diledikleri kadar dondurma yiyebiliyor. Yarışma süresince en çok dondurma yiyen kişi ise 2019 yılı sonuna kadar sınırsızca dondurma tüketme hakkına sahip olacak.

“Sınırsız Dondurma, Kendini Durdurma” sloganıyla düzenlenen yarışma, belirtilen günlerde ve saatte, Türkiye genelindeki tüm Kahve Dünyası mağazalarında yapılan anons ile başlıyor. Masaya servislerde geçerli yarışmada, siparişini veren misafirlere ilk etapta özel sınırsız dondurma kabı içerisinde kendi seçtiği yedi top dondurma geliyor. Daha çok dondurma yiyerek hem keyfi hem de ödül şansını artırmak isteyenler ise belirtilen sürenin sonuna kadar sipariş vermeye devam edebiliyor.

Lezzetinin sırrı doğal ve taze içeriklerde saklı Kahve Dünyası dondurmaları, endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırlanıyor. Dondurmalarda besin değeri yüksek keçi sütü, tam yağlı inek sütü ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salebin yanı sıra özel çikolata, Gaziantep’in en kaliteli Barak fıstığı, taptaze meyveler ve yöresinden temin edilen kuru yemişler kullanılıyor. Kahve Dünyası dondurmaları; bitter çikolatalı, sütlü çikolatalı, fıstıklı, bal badem karamelli, kaymaklı, damla sakızlı, kahveli, limonlu, çilekli ve vişneli çeşitleriyle her damak tadına hitap ediyor. Kahve Dünyası ayrıca, misafirleri için artık klasikleşen lezzetlerinin yanına her ay yeni bir dondurma ekliyor. Eylül ayının sürprizi olan karadutlu dondurma da, tıpkı diğer çeşitler gibi Sınırsız Dondurma yarışması boyunca tercih edilebilecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"