Kullanışlı ürünleri ve yaşam alanlarını keyifli hale dönüştüren tasarımları ile dikkat çeken Goldmaster, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, sevgilinizle en sevdiğiniz şarkıyı birlikte dinleyebileceğiniz bir ürün sunuyor. Goldmaster Enjoy 97 ile en keyifli dakikalar sizi bekliyor.

Durmadan başa sarıp dinlediğimiz, anısı olan, vazgeçemediğimiz şarkılardan oluşan bir playlisti çoğumuzun vardır. Her duyguya ve moda özel bir şarkı bulmak mümkün, hatta bazen tercümesinde zorlandığımız duygularımızı, bir şarkının eksiksizce anlattığına şahit oluruz. Peki siz şarkınızı ona armağan etmek istemez misiniz?

Cevabınız evet ise Enjoy ailesi sizin için yaratıcı, kullanışlı ve benzersiz bir hediye fikri olabilir. Tam kablosuz stereo fonksiyonu ile iki hoparlörü TWS özelliği sayesinde birbiri ile eşleştirip çok sevdiğiniz şarkıları daha yüksek sesle dinleyebilirsiniz ya da dahili mikrofonu ve eller serbest fonksiyonu ile telefonunuz yanında olmadan gelen aramaları cihaz üzerinden yanıtlayarak onunla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Enjoy ailesi dahili bataryası ile siz nereye giderseniz orada. Müziklerinizle ortam ambiyansını değiştirebilir ya da şarkılarınıza anılar yükleyebilirsiniz. Bluetooth V5.0 özelliği ile telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan 10 metre uzaklığa kadar yönlendirme yapılırken, Enjoy ailesi USB, AUX, Micro SD kart desteği de sağlamaktadır.

Ailenin en genç üyesi Enjoy 97, askılığı ile kullanıcısına taşıma kolaylığı sağlarken çift hoparlörü ve pasif bassları ile müziğin gücünü derinden hissettirmektedir. 20W güç tüketimi yapan Enjoy 97, hoparlör kanalındaki 7 farklı değiştirilebilir LED ışıkları sayesinde ortamı renklendirmeye katkı sağlar. 3000 mAh pil performansı ile uzun süreli kullanımı en sevdiğiniz şarkıları kesintisiz dinlemenizi sağlayacaktır. Ona bir şarkı armağan ve dinleme keyfini Enjoy 97’ye bırakın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"