Siveno ellerinizi derinlemesine temizlerken nem dengesini de korumasını sağlayacak iki sabunuyla karşımıza çıkıyor: Portakal Yağlı Sıvı Sabun ve Lavanta Yağlı Sıvı Sabun.

%100 doğal ve sürdürülebilir bir dünya inancıyla yola çıkan Siveno, doğal sabunlarının arasına iki yeni ürün ekledi: Portakal Yağlı Sıvı Sabun ve Lavanta Yağlı Sıvı Sabun. Özel üretim tekniği sayesinde serbest kostik içermeyen Siveno doğal sabunlar, cildin yapısını koruyarak güvenli bir temizleme sağlıyor. Ellerimizi derinlemesine temizlerken nemini de koruması için zeytinyağı ve hint yağının nemlendirici etkisiyle desteklenen Siveno doğal sabunlar, tamamen doğal içeriği sayesinde hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabiliyor.

Doğallığın ve sağlığın önemini bilen Siveno, ürün portföyüne yeni eklediği bu iki sabunun hem cilt florasıyla uyumlu içerikleri hem de çiçek bahçesinde hissettirecek mis gibi kokularıyla büyük beğeni topluyor.

Portakalın tazeleyici, lavantanın rahatlatıcı gücünü keşfedin!
Siveno Portakal Yağlı Sıvı Sabun ve Lavanta Yağlı Sıvı Sabun, bitkisel içeriklerin muhteşem kombinasyonuyla ellerinizi derinlemesine temizliyor. Zeytinyağı ve hint yağı sayesinde cildin nem tutma yeteneğini artırarak cildin doğal yapısını koruyor ve temizlerken bakım yapıyor.

Ellerinizi kurutmadan temizleyen ve tüm ailenin kullanımına uygun olan Siveno doğal sabunlar, dilerseniz portakal yağı ile tazeleyici, dilerseniz de lavanta yağı ile rahatlatıcı etki sunuyor.

Bioarge Laboratuvarları’nda patentli teknolojilerle üretilen bu özel sabun paraben, SLES, SLS, silikon, alkol, boya, sentetik yağ ve koku içermiyor. Farkı doğallığında!

Etiketine bakan herkesin gerçek doğallığı keşfedeceği ve cildin florasıyla %100 uyumlu Siveno ürünlerine seçkin marketlerden ve www.siveno.com ‘dan ulaşılabiliyor.
Üstelik doğada kolayca çözünebilmelerinin yanı sıra insan sağlığı için güvenli gıda ambalajlarında hazırlanan Siveno ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiği gibi hayvansal içerikler de kullanılmayan vegan sertifikasıyla dikkat çekiyor.

Yorum Gönder

6 + six =