Formülü Dermatolog Doç Dr. Yasemin Oram tarafından geliştirilen ve Fransa’da yüksek kalite odağıyla güvenilir bir şekilde üretilen Propia sivilce oluşumuna karşı 3 adımlı bir cilt bakım rutini sunuyor.

Propia Sivilce Karşıtı Bakım Seti etkin formülü ve ProperCare™ patenti sayesinde sebum yapısını ve üretimini düzenliyor. Cildi, gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden, yağdan ve kirden derinlemesine arındırıyor, siyah nokta görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Cilt yüzeyinin yenilenmesine ve cildin doğal ışıltısını kazanmasına destek olurken aynı zamanda sivilceler oluşmadan önce ortaya çıkan veya çıkabilecek rahatsızlık hissini ve kızarıklığı yatıştırıyor. Cildin doğal dengesini sağlıyor ve nem dengesini koruyor.

Bakım seti içerisinde yer alan ürünler:
1. Adım: Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli 150 ml
2. Adım: Sivilce Karşıtı Günlük Nemlendirici SPF15 40 ml
3. Adım: Sivilce Karşıtı Yoğun Bakım Kremi 40 ml

Kullanım şekli:
Güne başlarken Adım 1 ile cildinizi arındırın, Adım 2 ile nemlendirin.
Uyku öncesi ise Adım 1 ile temizlediğiniz cildinizi, Adım 3 ile yenileyin.

HER BAKIM SETİNE BİR ÜRÜN HEDİYE!

Propia Exfoliating & Cleansing Gel 100 ml
“Cildi derinlemesine arındıran peeling etkili temizleyici jel”
Propia Exfoliating & Cleansing Gel içeriğinde yer alan mikro partiküller sayesinde cildi ölü hücrelerden nazikçe arındırıyor ve fazla sebumu dengeleyerek cildin daha canlı görünmesini sağlıyor.

Propia Gentle Scrub Mask 50 ml
“Ciltteki yağı dengeleyerek parlama problemini azaltan arındırıcı maske”
Propia Gentle Scrub Mask, içeriğindeki beyaz kil ve mikro partiküller sayesinde akne oluşumuna neden olan fazla sebumu dengelerken cildi arındırıyor ve matlaştırıcı etki sunuyor.

Propia Face Wash 50 ml
“Cildi kurutmadan arındıran nazik temizleme jeli”
Propia Anti-Pimple Face Wash cildi, gözenekleri tıkayan yağdan ve kirden derinlemesine arındırıyor, akne oluşumuna neden olan fazla sebumu dengeleyerek sivilce karşıtı etki sağlıyor ve siyah noktaların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

www.propia.com’a tıklayarak bakım setinin yanında ihtiyacına yönelik 3 farklı hediye seçeneğinden birini seç ve ücretsiz kargo ile bu deneyimi yaşa!

Yorum Gönder

two × three =