ETi, bu bayramda da farklı tatlardaki çikolatalarını çikolata severlerin beğenisine sunuyor. ETi’nin, Ramazan’ın ruhuna ve bereketine uygun zengin çeşitlilikteki bayramlık çikolataları yalnızca çocukların değil, 7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap ediyor.

ETi’nin Bayramlık Çikolataları Bu Bayram Da Mutluluğa Doyuracak

Tüketicilerin gönlünde taht kuran ve mutluluk denince akla hemen gelen marka olan ETi, bu bayramda da farklı tatlardaki çikolatalarını çikolata severlerin beğenisine sunuyor. Bayramlık çikolata kategorisinde portföyünü genişleten ETi’nin, Ramazan’ın ruhuna ve bereketine uygun zengin çeşitlilikteki bayramlık çikolataları yalnızca çocukların değil, 7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap ediyor.

ETi, bayrama özel hazırladığı ETi Fındıklı Krema Dolgulu, Yer Fıstıklı Krema Dolgulu, Vişne Karamel Dolgulu ve Marble Mozaik Desenli Sütlü Çikolata’nın yanında ETi Karam Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema ve ETi Karam Portakallı Karamel Dolgulu çeşitleri hem sütlü hem de bitter çikolata severlere lezzet dolu bir seçenek sunuyor.

ETi’nin fındık ve yer fıstığı gibi klasik lezzetlerden vişne karamel dolgulu çikolatalara kadar geniş bir yelpazede sunulan bu özel tatları ile bayramınız mutlulukla dolu olsun!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"