Skoda Kodiaq ile hafta sonumuzu birbirimize ayırarak Bursa’ya gitmeye karar verdik. İyi ki de böyle bir karar vermişiz. Çünkü kendisiyle keyifli bir yolculuk yaptık. “Otomobilde bir kadın gözünün kriteri nedir?” sorarsanız hiç düşünmeden ferah ve geniş olması derim.

Peki Kodiaq nasıldı derseniz, “Karadeniz’in Yaylaları gibiydi.” diyebilirim. İşte bu yüzden doğru bir karar oldu hafta sonumuzu birbirimize ayırmamız. Karadeniz’in yaylaları dediğimde aklınıza ne geliyorsa ya da gözünüzün önünde neler canlanıyorsa hepsini otomobile uyarlayabilirim. Alabildiğince yeşili görürsünüz ya en tepeye çıktığınızda, hani özgür hissedersiniz ya kendinizi, heh işte otomobilin içi de aynen öyle olabildiğince ferah. Bu özgür hissetmeye bir de açılır cam tavanı ekleyince derin derin nefes alabiliyorsunuz.

Çek yeşili içine doya doya, çimlerde oturmuş gibi at kendini arka koltuğa. Ön ile arka koltuk arası diz mesafesinin genişliği sayesinde rahatlığın tadını çıkar. E bir de o kadar kurulmuşken otomobile manzaranın keyfini sür. Tıpkı otomobilin heybetli duruşuna bakıp insanların “Vaaayy” dediği gibi bir “Vaaay!” da sen de.

Çok daha fazlası için tam da buraya tıklayabilirsiniz…

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"