Türkiye’nin köklü bebek maması markası SMA’nın bebek beslenmesinde 100 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği SMA OPTIPRO 3, NielsenIQ BASES tarafından yapılan araştırmada “Türkiye’nin En Başarılı İnovasyon Lansmanı” ödülünü kazandı. 4 bölgede, 30 ülkede 10. kez gerçekleştirilen araştırmada SMA OPTIPRO 3, pazarda yarattığı etki, sunduğu faydanın kapsayıcılığı, uzun ömürlülüğü ve büyümeye etkisi ile ödüle layık bulundu.

Alanında lider ve küresel ölçekte tüm sektörler için güvenilir bir iş ortağı olan NielsenIQ BASES’in dünya genelinde 4 bölgede, 30 ülkede 10. kez gerçekleştirdiği En İyi İnovasyonlar Araştırması (BASES Top Breakthrough Innovations) sonuçları açıklandı.

Birçok farklı kategoriden binlerce yenilikçi ürünün yer aldığı araştırmada, aday ürünler pazarda yarattığı etki, sunduğu faydanın kapsayıcılığı, uzun ömürlüliğü ve büyümeye etkisi alanlarındaki performansları ile değerlendirildi ve bu alanlarda en büyük etkiye sahip yenilikçi ürünler ödüle layık görüldü.

SMA OPTIPRO 3, bebek beslenmesi kategorisinde, pazarda yarattığı etki, sunduğu faydanın yayılımı ve tüketicide bulduğu karşılık, satış performansı, lansman dönemi ve sonrası sürdürdüğü istikrarlı büyüme performansı ve ivmelenen Pazar payı artışı kriterlerinde gösterdiği üstün başarı ile NielsenIQ BASES tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Innovasyon Lansmanı” seçildi.

Bir Asırlık Uzmanlık İnovasyonla Güçlendi
SMA’nın sağlıklı nesiller yetiştirme vizyonu ile geliştirdiği SMA OPTIPRO 3 yaşa uygun eşsiz protein teknolojisi ve probiyotikler ile bebeklerin sağlıklı büyüme ve gelişimini destekliyor. SMA Optipro 3, SMA’nın 100 yıllık bebek beslenmesi uzmanlığı ile yaşama güçlü bir başlangıç yapmalarına destek olmak için yoğun ARGE çalışmaları ile hazırlanıyor.

2019-2021 yıllarında kategorinin açık ara en hızlı büyüyen markası SMA OPTIPRO 3’ün elde ettiği başarıyı taçlandıran bu ödül; markanın güçlü inovasyon, entegre tüketici iletişimi, çoklu kanallarda yoğun medikal iletişim, yüksek bulunurluk ve etkili görünürlüğe odaklanan istikrarlı büyüme stratejisinin sonucu olarak değerlendiriliyor.

Önemli Not: Bebekler için en iyisi anne sütüdür. SMA OPTIPRO 3, 1 yaşın üzerindeki sağlıklı küçük çocukların ihtiyaçları doğrultusunda içeriği TGK Bebek ve Devam Formülleri Tebliği’ne uygun olarak yenilenmiş devam sütüdür. Anne sütü yerine geçmez. Bağımsız sağlık çalışanları önerisiyle kullanılmalıdır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"