Kalitesi ve güvenilirliğiyle Türk kağıt sektöründe önemli bir yere sahip olan Solo, yeni nesil yüzey temizleme mendilleriyle evlere pratik hijyeni getiriyor. Tüketici beklentileri gözetilerek, pandemi dönemiyle birlikte evlerde artan hijyen ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen Solo Yüzey Temizleme Mendili, temizlikte inovatif çözüm sunuyor. Kullan-at ürünlere olan talebin artmasından yola çıkarak deterjan katkılı Solo Yüzey Temizleme Mendilleri’ni geliştiren Solo, ev bakım kategorisinde fark yaratmayı hedefliyor.

Pandemi ile mücadelede hijyen konusu baş rolü üstlenirken tüketici beklentilerinde de değişim yaşandı. Türkiye’de henüz çok küçük bir paya sahip olan “kullan-at ıslak temizleme mendilleri kategorisi” son bir yılda iki kat büyüdü.

Solo, tüketicilerin pratik ve kullan-at hijyen ürünlerine duyduğu ihtiyaçtan yola çıkarak deterjan katkılı formüle sahip Solo Yüzey Temizleme Mendili’ni geliştirdi. Her an, her gün karşılaşılabilen anlık temizlik sorununa çözüm sunan Solo Yüzey Temizleme Mendili, yüzey çizmeyen dokusuyla evin her alanında yapılan temizliğe yardımcı oluyor.

Hijyene hesaplı bir şekilde ulaşılmasını sağlayan Solo Yüzey Temizleme Mendili, “Banyo&Mutfak” ve “Tüm Yüzeyler İçin” olmak üzere iki ayrı ürünüyle evin her alanında etkili oluyor. Kapsamlı bir Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirilen ve kullan-at özelliği sayesinde evde hijyenin en pratik halini sunan Solo Yüzey Temizleme Mendili, tekrar tekrar kullanılan standart temizlik bezlerine göre yüzeylerde 80 kat daha hijyenik oluşuyla öne çıkıyor*.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"