TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa karakterleri, Vitago Kids ile vitamin dünyasına adım atıyor. Maceralarına bu sefer Vitamin Tayfa olarak devam edecek olan karakterler, 3 farklı ürün çeşidi ve çiğnenebilir ürün formu ile çocuklara kolay ve eğlenceli bir vitamin deneyimi sunuyor.

İyilik, güzellik ve sağlık alanındaki ihtiyaçlara yenilikçi çözümler üretme misyonuyla yola çıkan Triawell Şirketi’nin çocuklara özel geliştirdiği vitamin ve gıda takviyesi Vitago Kids ürünleri, Rafadan Tayfa karakterleri ile çocukların dünyasına eğlenceli bir yolculuk yapıyor.

* Koruyucu, laktoz, aspartam, sakarin, yapay gıda boyası içermiyor.
* Kaliteli üretim anlayışı ile, çocukların ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan Vitago Kids ürünleri koruyucu içermiyor. Ebeveynlerin içini rahat ettirecek Vitago Kids ürünlerinde ayrıca laktoz, aspartam, sakarin, yapay gıda boyası da bulunmuyor.
* Çiğnenebilir formu ile çocuklar için vitamin tüketmek artık daha kolay ve eğlenceli
*  Çiğnenebilir formdaki Vitago Kids ürünleri, özellikle vitamin tüketmekte zorlanan çocuklar için ideal. Hem eğlenceli hem de lezzetli Vitago Kids vitaminleri çocukların vitamini sevdiriyor.

3 farklı Vitamin Tayfa
“Gummies Multivitamin”, “Gummies D3 ve Kalsiyum” ve “Gummies Vitamin C” içeren 3 farklı Vitago Kids ürününü tüketiciye sunan Vitago, çocukları Vitamin Tayfa dünyasına davet ediyor. Vitago Kids Gummies Multivitamin, içinde yer alan 7 çeşit vitamin ile (vitamin A, B3, B6, B12, C, D3 ve E) çocukların beslenme gelişimine katkıda bulunuluyor. Vitago Kids Gummies Vitamin C’de ise günlük kullanımda 90 mg Vitamin C desteği bulunuyor. Vitago Kids Gummies D3 ve Kalsiyum ürünü ise kemik gelişimine katkıda bulunuyor. D vitamini, kalsiyum ve fosforun emilimine yardımcı olduğu için üçünün bir arada kullanılması fayda sağlıyor.

Vitago Kids Rafadan Tayfa ürünleri TRT Market ve online pazar yerlerinde satışta

Triawell’in TRT ile yaptığı anlaşma ile ilk defa trtmarket.com ve hepiyihisset.com üzerinden satışa sunulan Vitago Kids ürünleri, Rafadan Tayfa’nın vitamin dünyasına yolculuk yapmak isteyen çocukları bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"