Uludağ Milli Parkı’nın muhteşem ormanlarıyla çevrili Kirazlıyayla’da, doğanın tam kalbinde yer alan Swissôtel Uludağ Bursa, sömestr tatilini çocuklara özel aktivitelerle karşılıyor.

Swissôtel Uludağ Bursa, sömestr tatilini doğanın kalbinde geçirmeye davet ediyor!
Swissôtel Uludağ Bursa, tüm aileyi beden ve zihin sağlığını iyileştiren, stresi azaltan ve sakinleştiren doğasıyla bağ kurmaya davet ediyor. Bursa Orman Okulu iş birliğiyle cuma, cumartesi ve pazar günleri çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapan Swissôtel Uludağ Bursa, duyu ve çamur atölyelerinden denge oyunlarına, boyama ve baskı workshop’larından ormanda hazine avına eğlence dolu bir tatil programı sunuyor.

Kayak tutkunları zirvede pistlerin tadını çıkarırken, yeni başlayan yetişkin ve çocuklar otele ait baby lift’te deneyimli hocalar eşliğinde ders fırsatından yararlanıyor. Çocuklar dağ havasının ve doğanın keyfini yaşarken, anne babalar Swissôtel’in imza markası Pürovel SPA & Sport’un her ihtiyaca özel hizmetleriyle yenileniyor.

Rahatlatıcı İsveç ve aromaterapi masajları, yoga ve meditasyonun yanı sıra Pürovel SPA & Sport’ta sunulan kişiye özel sağlık danışmanlığı hizmeti, her misafirin ihtiyaçlarını keşfederek PRP, mezoterapi ve ozon terapisi gibi uygulamalarla kişiselleştirilmiş deneyimler yaratıyor. Son teknoloji makinelerle kurulan fitness tesisi, tatilde dahi spordan vazgeçemeyenleri mutlu ediyor.

Swissôtel Uludağ Bursa, patili dostlarınızı ve sizi sömestr tatilini karların arasında, Uludağ’ın eşsiz havasında geçirmeye bekliyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"