Eker ile şef yazar Aydan Üstkanat, tutkunun ve aşkın konuşulduğu şubat ayına renk katacak keyifli bir projede iş birliği yapıyor. “Süzme Yoğurt Aşkını Arıyor!” başlığı ile yapılan sosyal medya projesinde, en güzel süzme yoğurtlu tarifler yarışıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar devam edecek yarışmada seçilen tarifler, Eker tarafından bir “instabook” olarak kitaplaştırılacak.

Bazı lezzetler ilk görüşte aşk gibidir; bir kere tattığımızda unutamayacağımız deneyimlerden biri olarak lezzet hafızamızda yerini alır. Bu nedenle lezzet aşkları, yaşamın en keyifli deneyimleri ve duyguları arasında sayılır.

Şef yazar Aydan Üstkanat ile bir araya gelen Eker, Sevgililer Günü için yapılan projede aşık olacağımız yeni lezzetlerin peşinden koşuyor. Projenin başrolünde ise en özel tariflerin vazgeçilmez tamamlayıcısı süzme yoğurt var. “Süzme Yoğurt Aşkını Arıyor!” adını taşıyan projede, süzme yoğurtla yapılan en iyi tarifler yarışıyor. Mutfağa girip harikalar yaratan katılımcılar, #SüzmeYoğurtAşkınıArıyor hashtagine tariflerini ve fotoğraflarını yükleyerek yarışmaya dahil olabiliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar devam edecek yarışmada seçilen tarifler, Eker tarafından bir “instabook” olarak kitaplaştırılacak.

9 Ocak’ta başlayan yarışma için gönderilen tarifler bu adreste yayınlanıyor:
https://www.instagram.com/explore/tags/süzmeyoğurtaşkınıarıyor/

Süzme Yoğurt aşkını 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar aramaya devam edecek.

Eker, yeni lezzetler yaratma heyecanına ve yeteneğine sahip olan herkesi bu keyifli yarışmaya katılmaya davet ediyor.

Yorum Gönder

eighteen + 6 =