Bebeğiyle birlikte daha da güzelleşen anneler, bebeğinize ayıracağınız zamandan çalmadan kısa bir sürede taptaze ve ışıl ışıl görünen bir cilde sahip olma fikrine ne dersiniz?  İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, olası sorunların önüne geçmek ve bebeğiyle birlikte bebeksi bir cilde de kavuşmak isteyen taze annelerle önemli ipuçları paylaşıyor.

Doğal içerikli nemlendiricileri seçin
Bu süreçte doğal içerikli nemlendiriciler kullanmanız daha faydalı olacaktır. Nemlendiricinizi sürdükten sonra LUNA 2’nin arka yüzeyindeki anti-aging etkili masaj modundan faydalanarak cildinizin rahatlamasını, canlı ve diri görünmesini, sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak sadece nemlendirici yetmez! Cilt hassaslaştığı için lekelenmeye de daha meyilli olur. Bu nedenle mutlaka güneş koruyucu ürünlerden faydalanmak gerekiyor. Hassas ciltler için uygun, yağ içermeyen bir güneş koruyucu losyon hem yeni leke oluşumunu hem de mevcut lekeleriniz koyulaşmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Uyarıları dikkate alın

  • Lohusalık döneminde makyaj yapmak bebeğinize zarar vermez. Ancak bu dönemde cildinizin de hassaslaştığını dikkate alarak organik ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Yağsız fondötenler, organik içerikli rujlar, hafif ışıltı veren pudralar kullanabilirsiniz.
  • Saçınızı boyatıyorsanız bu dönemde artık neredeyse her kuaförde bulunan organik boyaları tercih edebilirsiniz.
  • Yeni doğum yapan kadınların sıkça karşılaştığı cansız, mat saçlar sizin de sorununuzsa mutfağınızdaki ürünlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin saçınızı yıkadıktan sonra bir litre suya bir kaşık elma sirkesi ekleyip bu karışımla durulama yaparsanız saçınız daha parlak ve yumuşak görünecektir.
  • Doğal bir nemlendirici olan zeytinyağından da faydalanabilirsiniz. Saçınızın uzunluğuna göre 2-3 kaşık zeytinyağını hafifçe ısıtıp masaj yaparak saçınıza yedirin. Ardından bir havluyla sararak 10-15 dakika bekleyip durulayın.

FOREO ürünleriyle ilgili daha da ayrıntılı bilgi için tam da buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Ayşe Türker
    Posted 15 Temmuz 2019 18:04 0Likes

    Foronun iki ürününü kullanıyorum ben. Biri luna2 öbürü de ufo. lunayı kızım hediye etti. her gün kullanırım. yüzümü temizlerim ufoyı da arada bir kullanırım işte ama ikisinden çok memnunum kaliteli ve sağlam ürünler fırçaları iyi temizliyoer tavsiye edrim

Yorum Gönder

four + nineteen =