Türkiye’nin ilk ve tek krem deodorant markası Deotak, ekstra koruma sağlayan 7 kat etkili* formülüyle ter kokusunu önlemeye yardımcı oluyor. Sıcaklarla birlikte terleme artıyor. Özellikle gün içinde dışarıdayken duş almaya fırsatınız olmadığında ter kokusu hem siz hem de çevreniz için bir soruna dönüşebiliyor. Türkiye’nin ilk ve tek krem deodorant markası Deotak, ekstra koruma sağlayan 7 kat etkili* formülüyle ter kokusunu önlemeye yardımcı oluyor.

Yaz, sonunda kapıyı çalıyor. Artık dışarıda daha çok vakit geçiriyor, sosyalleşiyor, ve hareket ediyoruz. Havaların da ısınması kimi zaman normalden daha fazla terlememize neden olabiliyor. Terlemek çok doğal ve sağlıklı bir süreç. Ancak ter kokusu hem bize hem çevremize rahatsızlık verebiliyor. Türkiye’nin ilk ve tek krem deodorantı Deotak, klinik olarak kanıtlanan etkisi ve D-Panthenol katkılı formülü sayesinde ter kokusuna karşı 7 kat etkili* koruma sağlıyor.

Farklı cilt yapılarına özel formüller sunan 4 çeşidi ile Deotak Krem Deodorant, duş veya banyo sonrası kolayca uygulanarak ter kokusuna karşı koruma sağlıyor. Hem elinizle koltukaltına kolayca uygulama hem de özel başlığı sayesinde koltuk altına el değmeden uygulama sağlayan kapağı sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. Cilt tarafından hızla emildiği için giysilerde iz de oluşturmuyor. Classic Krem Deodorant, her cilt için uygun yapısıyla koruma sağlıyor. Hassas ciltler için özel olarak formüle edilen Soft Krem Deodorant, içeriğinde Allontoin katkılı formülünü barındırıyor. Fresh Krem Deodorant formülündeki mentol sayesinde cilde ferahlık kazandırırken, Plus Krem Deodorant ise içeriğindeki doğal bir yağ olan Tea Tree Oil sayesinde ter kokusuna karşı ekstra bir koruma sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"