Evyap’ın lider markalarından Emotion, doğal kaynaklardan elde edilen özler içeren; alüminyum, paraben, silikon içermeyen yeni serisi ile raflardaki yerini aldı.

Kadın deodorant pazarının lideri Emotion’ın doğal kaynaklardan elde edilen özler içeren yeni serisi; alüminyum, paraben ve silikon içermiyor; gözenekleri tıkamıyor. Böylece, doğal terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlüyor. Ayrıca, doğal kaynaklardan elde edilen özler içeren Emotion, pazardaki ilk vegan aeresol deodorant.

“Herkes terler bir Emotion yeter” mottosuyla, birbirinden farklı özellik ve alışkanlıklara sahip olan her kadının doğal olarak terlediğine dikkat çeken yeni reklam filminde de Emotion’ın terleme dengesini etkilemeden ter kokusunu önlediği vurgulanıyor.

‘Terlemekten Korkma’ mesajı ile tüm mecralarda geniş kitlelere ulaşacak projelere imza atacaklarını belirten Evyap Pazarlama Direktörü Deniz Baki; ‘’Emotion, Türkiye’nin lider kişisel temizlik ve hijyen şirketi olan Evyap’ın lokomotif markalarından. Evyap’ın en önemli prensiplerinden olan kalite anlayışı, 94 yıllık tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile tüm markalarımız, kendi kategorilerinde zirvede yer alıyor. Emotion da 2020 yılında kadın aerosol deodorant pazarının lideri olarak bizleri gururlandırdı. Tüketici ihtiyaçlarını doğru tespit ederek yenilikçi ürün yatırımlarına devam edeceğiz. Yeni Emotion Doğal Kaynaklardan Elde Edilen Özler içeren deodorant serisi de bu anlayışla, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi’’ dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"