1960’ların küçük Tissot bayan saatlerine ithaf edilen Tissot Lovely Square, bilekler için mükemmel şekilde ayarlanmış, tamamen feminen bir kreasyon. 2×2 cm boyutlarına sahip yumuşak geçişli kare kasası, zaman ne olursa olsun parıldayacak. Zarif kadranı ise en kadınsı kıyafetlerin duygusal havasına sahip. Tasarımda, zamansız cazibeye aşık olan yedi farklı versiyon mevcut.

Bir saat; trendleri takip etmekten çok uzak, orijinal bir şekle, şık bir tasarıma cesaret etmeli. Tissot Lovely Square, geçmişin etkisine dair güzel bir örnek olarak kalırken, ileriye yönelik cesur bir adımı temsil ediyor. Narin kasasıyla, mücevher gibi takılan küçük saatlerin trendi ile mükemmel bir şekilde aynı çizgide buluşuyor. Kimsenin hayal bile edemediği cüretkarlığı öneren bu kare tasarım klasik parçalar veya bir gece elbisesi ile mükemmel uyum sağlar. Açık, koyu ve pastel tonlardaki kasası, hasır bilezik veya parlak kayışlarını parlak renklerle ideal bir şekilde eşleştirin ve mükemmel sadeliği olan anları, sofistike olanlar kadar geliştirin. Giyinmek, kişinin özgünlük arzusunu, belli bir klasik zarafete sadık kalacağı kadar yerine getirmektir. Romantizm ve rock&roll önerileriyle Tissot Lovely Square; kadınlara yeni maceralar, deneyimler ve karşılaşmaların arayışı için tasarlandı.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"