OMO Sıvı Deterjan, en zorlu lekeleri OMO Toz Deterjan gücündeki formülüyle ilk yıkamada ve sadece tek kapak kadar deterjan ile çıkartıyor. Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markalarındanOMO en zorlu lekeler için geliştirdiği ve OMO Toz Deterjan gücündeki OMO Sıvı Deterjan ilk yıkamada ve sadece tek kapak miktarında deterjan kullanarak kusursuz leke çıkarma performansı sağlıyor.

Modern ambalaj tasarımıyla fark yaratan OMO Sıvı Deterjan’ın üzerinde yer alan leke çıkarıcı kapak, ürünün doğrudan çamaşır makinesinin içerisine ve çamaşırların arasına yerleştirilmesini sağlıyor. Ayrıca leke çıkarıcı kapağın arkasında yer alan tırtıklı yüzey ile zorlu lekelerin yumuşatılması için de kullanılabiliyor.

Leke çıkarıcı kapak deterjan miktarını ayarlamayı kolaylaştırırken fazla deterjan kullanımının önüne geçiyor ve çamaşır makinesinin durulama için gereğinden fazla su harcaması engellenmiş oluyor.

OMO Sıvı Deterjan; süpermarketlerin yanı sıra Getir, Hepsiburada, İstegelsin ve Trendyol gibi e-ticaret platformlarında da tüketicilerle buluşuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"