5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde Kahve Dünyası’ndan yine sürpriz… 500 yılı aşan geçmişi, bize özgü gelenekleri ile Türk Kahvesi kültürümüzde önemli bir yere sahip. Her geçen gün artan ürün gamına rağmen Kahve Dünyası için Türk Kahvesi’nin yeri çok özel. Türk Kahvesi kültürünü sadece 5 Aralık’ta değil; her gün, her ikramda misafirlerine hatırlatan Kahve Dünyası, Dünya Türk Kahvesi Günü’nü bu yıl da bir bayram gibi kutluyor ve bu özel hafta sonunda www.kahvedunyasi.com online mağazasından alışveriş yapan müşterilerine Türk Kahvesi hediye ediyor.

Kahve Dünyası, misafirlerine özel bir sürpriz yaparak her yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nü büyük bir heyecan ve gururla kutluyor. Kahve Dünyası, 5 Aralık cumartesi ve 6 Aralık pazar günü www.kahvedunyasi.com online mağazasından yapılacak tüm alışverişlerde sepet tutarı şartı aranmaksızın herkese orta kavrulmuş 100 gr paketli Kahve Dünyası Türk Kahvesi hediye ediyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle Türk Kahvesi ve diğer özgün lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunan Kahve Dünyası, çok değerli bir kültürel miras olan Türk Kahvesi’ne sahip çıkmak amacıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’a özel olarak bir araştırma gerçekleştirdi. Kahve Dünyası, her yıl düzenli olarak yapılan bu araştırmalarla tüketici alışkanlıklarını ve trendleri anlamak ve analiz etmenin yanı sıra arşiv niteliğinde bir kayıt oluşturmayı da hedefliyor.

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

1 Yorum

  • Esra
    Posted 4 Aralık 2020 21:16 0Likes

    Teşekkür ederiz ???

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"