Schafer, küçük ev aletlerinden züccaciyeye uzanan geniş ve çeşitli ürün yelpazesinde yer alan kahve makineleri ve kahve takımlarını tüketicilere sunuyor. Schafer Coffee Point Türk Kahve Makinesi “Dünya Türk Kahvesi Günü’ne” özel 899 TL’lik fiyatıyla satışa sunuluyor. Schafer, kahve fincanlarında da ay sonuna kadar müşterilerine yüzde 30 indirim avantajı sağlıyor.

Schafer, Dünya Türk Kahvesi Günü’nde kahve sever tüketicileri küçük ev aletleri ürün kategorisinde yer alan Coffee Point Türk Kahve Makinesi, Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi ve kahve ikramlarına ayrıcalık katacak kahve fincanı takımlarından kendilerine en uygun modelini seçmek için mağaza ve online satış noktalarına davet ediyor. Schafer Coffee Point Türk Kahve Makinesi “Dünya Türk Kahvesi Günü’ne” özel 899 TL’lik fiyatıyla satılacak. Ayrıca kahve fincanı takımlarında ay sonuna kadar yüzde 30 indirim avantajıyla müşterilerin beğenisine sunulacak.

Her kullanımda kıvamında ve kusursuz kahve ikramı
Schafer Coffee Point Türk Kahve Makinesi ve Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi keyifli anları pratik ve lezzetli hale getiriyor. Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Coffee Point ve Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi, şık tasarımlarıyla mutfakların havasını değiştirirken, ergonomik boyutları ile bütün mutfak ve ofislerde kendine yer buluyor. 500-600 W ısıtma gücüne sahip Schafer Coffee Point ve Kahvecim, aynı anda 4 fincan kahve pişirebilmeleriyle tüm misafirlere tek seferde kahve ikramı yapma olanağı sağlıyor. Her iki kahve makinesi de sesli ve ışıklı uyarı sistemi, taşmayı önleyen algılama teknolojisi ve 10 saniyede otomatik kapanma özellikleriyle güvenlik konusunda tam not alıyor. Sağ ve sol el kullanımına uygun çift akıtma ağızlı cezvesi ile kullanım kolaylığı sağlayan Schafer Coffee Point ve Kahvecim, kendi ölçü kaşıkları kullanılarak pişirilen kahveler ile kahve severlere her defasında kıvamında ve lezzetli bir deneyim yaşatıyor. Kahvecim Otomatik Türk Kahvesi Makinesi, normal ve ağır ateşte pişirme (közde) özellikleriyle dikkat çekiyor. Kültürümüzün en önemli parçalarından biri olan Türk Kahvesi’nin sunumlarına şıklık katacak fincan takımları da pek çok seçeneği ile Schafer’in sofra ürün grubu içerisinde müşterilere sunuluyor. 6 kişilik, gri ve çok renkli seçeneklere sahip porselen Fun Kahve Fincan Seti kahve sohbetlerine renk katarak eşlik ediyor. Gold ve gümüş desenlere sahip 12 parçalık Ottoman Kahve Fincan Takımı ise klasik bir Türk Kahvesi ikramının vazgeçilmezi kahve köpüğünü dağıtmaması için ağzı dar, telveyi toplaması için altı geniş tasarlanarak kahvenin lezzeti ile beraber eşlik ettiği anları güzelleştiren takım olarak Türk Kahvesi severlere hitap ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"