Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilham veren kadınlar için Royaltea Çay makinası alana su yeşili pottoman Türk Kahvesi Makinesi’ni hediye ediyor.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Royaltea Çay makinası alana su yeşili Pottoman Türk Kahvesi Makinesi hediye ediyor.

Homend ilham veren kadınlar için birbirinden güzel alternatifler sunarak hem kendini hem de hayatındaki en değerli kadını mutlu etme fırsatı sunuyor. Homend Royaltea 1709h Konuşan Çay Makinesi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde her şeyin en güzelini hak eden tüm kadınlara bitmeyen bir çay keyfi yaşatıyor. Çelikten üretilen özel çay filtresi sayesinde çayın eşsiz tadına varmanın keyfini sunan Royaltea, damak zevkinize uygun çay çeşitlerini zahmetsizce demlemenizi sağlıyor.

Konuşan çay makinesi
Homend Royaltea Konuşan Çay Makinesi, çay demlediğinde ya da su kaynamaya başladığında size konuşarak haber veriyor. Demliği 1 litre, su haznesi ise 1,9 litre olan çay makinası ile 8 kişiye kadar çay demlenebiliyor. Ayrıca; su sızdırmayan özel gaga yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde bir damla suyu bile ziyan etmiyor.

Homend Pottoman ile beş fincan kahve pişirebilirsiniz
5 fincan Türk kahvesi pişirebileceğiniz geniş hazneli pottoman, akıllı sensörleri ile haznedeki miktarı algılayarak kahvenizin taşmasını önleme özelliğine sahip. Bu sayede her zaman bol köpüklü kahve yapmanızı sağlayacak olan makina, size temizlikle ilgili sorun da çıkarmıyor. Mutfağınızın her köşesinde şıklığı ile de dikkat çekecek olan makineniz, kahvenizi pişirip haznesini çıkardığınızda da kendini otomatik olarak kapatıyor. Başka bir düğmeye basmanıza gerek bırakmadan kahvenizin doyumsuz lezzetinin keyfini çıkarmak da size kalıyor.
Homend 8 Mart Dünya Kadınlar gününde çay ve kahve keyfini birada sunuyor. İster çay ister kahve tiryakilerine muhteşem bir kampanya sunarak hem sizin hem de sevdiklerinizin keyfine keyif katıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"