Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide, Türkiye Pide Günleri’nde tüm Türkiye’yi pideye doyuruyor. Her ayın son haftasında üç günü Türkiye Pide Günleri olarak belirleyen PidebyPide, 3 gün boyunca tüm pideleri 19,99 TL fiyatıyla lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Lezzetli pideleri ile öne çıkan ve menülerinin çeşitliliği ile göz dolduran PidebyPide, yeni kampanyasıyla pideseverlerin yüzünü güldürüyor. PidebyPide’nin başlattığı Türkiye Pide Günleri’nde birbirinden lezzetli pideler, indirimli fiyatlarla PidebyPide müdavimleriyle buluşuyor.

Türkiye Pide Günleri’nin ilki 25 Ekim’de başlıyor
PidebyPide, Türkiye Pide Günleri’ni her ayın son haftasında 3 gün düzenleyecek. Kampanyanın ilk ayağı, 25-26-27 Ekim günlerinde gerçekleşecek. Kampanya kapsamında 3 gün boyunca tadına doyum olmaz tüm PidebyPide pideleri, 19,99 TL’ye satışa sunulacak.

PidebyPide’nin pide tutkusunu başka bir boyuta taşıyan Türkiye Pide Günleri kampanyası, pideseverlerin hem damaklarını hem de cebini memnun edecek.

“Misafirlerimiz, diledikleri pideyi uygun fiyatlarla yiyebilecek”
Apaz Group CMO’su Semih Dadaş, yeni kampanyaya ilişkin, “Apaz Group olarak, ekonomik fırsatlar ve indirim kampanyalarıyla tüketicilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda Türk halkının pideye olan tutkusunu biliyor ve onlara her geçen gün yenilerini eklediğimiz PidebyPide restoranlarımızda en iyi lezzetlerimizi sunuyoruz. Şimdi de bu tutkuyu bir adım daha ileriye taşımak istedik ve restoranlarımızda ‘Türkiye Pide Günleri’ isimli kampanyamızı başlattık. Tüm Türkiye’yi pideye doyuracak bu özel günlerde misafirlerimiz, diledikleri pideyi uygun fiyatlarla yiyebilecek. Türkiye Pide Günleri’ni her ayın son haftası, üç gün yaparak gelenekselleştireceğiz. Kampanyamızı, 25 Ekim itibariyle başlatıyoruz. Tüm pide tutkunlarını, lezzeti ve fiyat politikasıyla benzersiz olan kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

Taze taze hazırlanıp pişirilen, bol malzemeli ürünleri ve fırından yeni çıkmış, çıtır çıtır, incecik hamuruyla pideseverlerin gözdesi olan PidebyPide, Türkiye Pide Günleri kapsamında enfes pide lezzetini uygun fiyatlarla tüm Türkiye’ye sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"