Uber, 14 Şubat Pazartesi günü kullanıcılarının uygulama üzerinden ücretsiz olarak çağırabileceği UberÇikolata’yı hediye ediyor. Global teknoloji platformu Uber, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü geçen sene olduğu gibi bu sene de kullanıcılarıyla beraber kutluyor. 14 Şubat günü sevgilisinin kalbini Uber’in özel kalp şeklindeki çikolatasıyla kazanmak isteyenler 11:00-16:00 saatleri arasında Uber uygulaması üzerinden UberÇikolata ürününü seçip çağırabilecek.

UberÇikolata’yı bu sene de tekrar hayata geçirmekten mutluluk duyduklarını belirten Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı “Sevgililer Günü’nde Uber bu sene de özel bir kampanya hayata geçiriyor. Amacımız şanslı Uber kullanıcılarına güzel bir jest yapmak. 14 Şubat günü Uber İstanbul’da 1000 kişiye ücretsiz olarak UberÇikolata dağıtacak. UberÇikolata talebi o an kullanıcının en yakınındaki müsait olan UberTaksi’lere yönlendirilecek ve 1000 sipariş tamamlanana kadar devam edecek.”

UberÇikolata kampanyası stoklar ile sınırlıdır ve Uber kullanıcıları yalnızca 14 Şubat 2021 tarihinde 11:00-16:00 saatleri arasında faydalanabilecektir. Diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. UberÇikolata için verilen siparişler UberTaksi kullanan sarı taksiler ile ulaştırılacaktır.

Sevdiklerinizin Kalbine UberÇikolata ile Dokunun
Uber İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için popüler ve güvenli bir ulaşım seçeneği haline gelmiş ve Türkiye’de 5.2 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. Ocak 2021’de istinaf mahkemesinin aldığı karar sonucunda Uber’e uygulanan erişim engeli kaldırıldı. Böylece Uber’in Türkiye’deki yasal statüsü netleşmiş oldu. Uber Taksi’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmete girmesiyle birlikte, uygulama hem yerli hem de yabancı kullanıcılar tarafından artan bir ilgi ve kullanım ile karşılandı. Bu yıl 14 Şubat’ta Uber Sevgililer Günü’nü UberÇikolata ile kutluyor. Siz de bu yıl bir değişiklik yapın ve Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizin ayağını yerden kesmek için UberÇikolata’yı kapınıza çağırın! 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Uber uygulamasından bir kutu kırmızı kalp şeklinde çikolata sipariş edebilirsiniz.

Uber uygulaması nasıl çalışır:
1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin.
2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın.
3. UberTaksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"