Yeniyılda sevdiklerinize en özel hediye; PELLINN PARİS’ten İmza Koleksiyonu: 21 farklı kadın kokusu ve 7 farklı erkek kokusu… Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzası ile kozmetik sektöründe güçlü bir yer edinen Pellinn Paris, kendinize en uygun parfümü bulmanız için bir imza koleksiyonu olan “Parfüm Keşif Seti”ni hazırladı.

Parfüm kokusu zevk ve beğenilerin yanı sıra tenimize göre de değişiklik gösterir. En etkili sonuç için parfüm seçimi yaparken sizi en doğru şekilde yansıtan kokuyu seçmelisiniz.

Çiçeksi, meyveli, baharatlı veya odunsu notalara sahip parfümlerden hangisinin size daha uygun olduğunu bulmanız için PELLINN PARIS, tüm kokularından oluşan bir parfüm keşif seti hazırladı. Böylece hem size en uygun olan kokuyu deneyerek bulabilir hem de PELLINN PARIS parfüm keşif seti içerisinde bulunan 21 farklı kadın kokusunu modunuza göre seçip kullanabilirsiniz.

Yine bu keşif seti içerisinde bulunan 7 farklı erkek kokusunu da eşinize veya dilediğiniz kişiye vererek aynı duyguları yaşamasını sağlayabilirsiniz.

www.pellinnparfume.com

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"