Çikolata pazarının lideri Ülker, vegan beslenenlere özel “Ülker Çikolata Vegan Bitter Çikolata’yı piyasaya sundu. Sunduğu ürünlerle sektörünün en güçlü oyuncusu olan Ülker Çikolata, yeni ürünü vegan çikolatayla vegan beslenenlerin dışında, bitter sevenlerin de vazgeçilmezi olacak.

Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, vegan beslenenler için şeker ilavesiz ve % 53 oranında bitter çikolatadan oluşan yüzde 100 vegan içeriğe sahip yeni ürünü “Vegan Çikolata”yı tüketicileriyle buluşturdu. İlk defa bir vegan çikolatayı tüm Türkiye’de hem fiyat hem de bulunabilirlik açısından sağladığı avantajla tüketicilerine sunan Ülker ‘Şeker İlavesiz Bitter’ ürününü de çok kısa bir süre önce piyasaya sunmuştu.

Ülker Pazarlama Üst Yöneticisi (CMO) Aslı Özen Turhan, yılda 80 bin tüketiciyle görüşüp, onların beklentilerine uygun ürünleri raflara taşıdıklarına dikkat çekerek, piyasaya yeni sundukları vegan çikolatanın da bu araştırmaların sonucunda ortaya çıkan bir ürün olduğunu kaydetti.

Ürün porftöylerini geliştirmeye devam edeceklerini kaydeden Aslı Özen Turhan sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin lider gıda şirketi olarak, trendleri yakından takip etmek, tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayıp doğru ürünlerle bu ihtiyaçları sahiplenmek ana odağımız. Her geçen yıl tüketicilerimizi ve pazarı anlamak için kullandığımız araçları yeniliyor, geliştiriyor ve yenilikçi yaklaşımlarla karar süreçlerimizi besliyoruz. “Amaç odaklı fayda üreten marka” olma hedefiyle ilerliyoruz. Ülker olarak piyasaya sunacağımız yeni ve inovatif ürünlerle sektörümüze liderlik yapmaya devam edeceğiz.’’

Şeker ilavesiz bitter çikolatası da çok beğenildi
İyi yaşam portföyü kapsamında yeni ürünleri piyasaya sunmaya devam eden Ülker’in ‘Şeker İlavesiz Bitter Çikolata’sı da kısa bir süre önce raflardaki yerini aldı. Farklı tüketicileri anlamak hedefiyle odağına mutluluğu alan Ülker, tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayarak, inovatif ürünler geliştirmeye devam edecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"