Flormar “MUTLULUK SENİN RENGİN” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini duyurduğu ve büyük yankı uyandıran Türkiye lansmanından sonra Dubai’de gerçekleşen yeni marka kimliği lansmanında uluslararası iş ortaklarıyla yeni lansman kampanyalarını ve 2030 vizyonunu paylaştı.

70’ten fazla ülkede 30.000’in üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ve Zeynep Bastık iş birliği ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; büyük yankı uyandıran Türkiye lansmanından sonra Dubai’de gerçekleştirdiği global lansmanda uluslararası iş ortaklarıyla yeni lansman kampanyalarını ve 2030 vizyonunu paylaştı. Flormar’ın marka bilinirliğinin yüksek olduğu ve çok sayıda mağazasının ve satış noktasının bulunduğu Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Fas, Ürdün, Irak, Pakistan gibi bölge ve ülkelerden gelen uluslararası iş ortakları Flormar’ın değişen marka kimliğini heyecan ve ilgi ile karşıladı. Flormar yetkilileri markanın bölgedeki büyümesinin hız kesmeden devam edeceğinin de sinyalini vermiş oldu.

Flormar CEO’su Matthieu Gomart, markanın yurt dışındaki gücünü de ortaya koyan Dubai’deki bu organizasyonda yaşadığı haklı gururu global iş ortaklarıyla şu sözlerle paylaştı; “Flormar olarak çok kültürlü bir marka mirasına sahibiz. Flormar, 1950’li yıllarda moda üssü olarak bilinen Milano’da doğdu, Asya ve Avrupa’nın kesiştiği Türkiye’nin renkli ve otantik topraklarında parladı. O günden bu yana Türkiye’nin çok kültürlü yapısı, çeşitli cilt tipi ve sayısız ten rengi sayesinde edindiğimiz deneyimlerle zengin bir makyaj deneyimi yaratmaya devam ediyoruz. Flormar’ın bugün 70’ten fazla ülkede 30.000’e yakın online & offline satış noktası ve dünya çapında 200 şehirde 500 mağazasıyla dünyanın en çok ilgi gören makyaj markalarından biri olarak konumlandığını gurur duyarak söyleyebilirim. Markamız için önemli bir kilometre taşı olacak yeni marka kimliğimizle 2030 vizyonumuzu tüm dünyada mass segmentte ilk 3 marka arasında yer almak üzere oluşturuyoruz. Ekiplerimiz ve öz kaynaklarımızın yanı sıra siz değerli ortaklarımız sayesinde markamız giderek daha çekici ve bilinir hale geliyor. Türkiye’de ve ötesinde global bir lovemark olma yolunda hep birlikte ilerliyoruz. Flormar’ın başarısına yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz.” – Flormar CEO, Matthieu Gomart.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"