70’den fazla ülkede 60.000’in üzerinde satış noktasında, yüksek performanslı renkli kozmetik ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar, son bir yılda logosundan ambalajlarına, imaj görsellerinden mağazalara uzanan değişim yolculuğunu MUTLULUK SENİN RENGİN sloganı ve Zeynep Bastık iş birliği ile makyaj severlerle buluşturuyor.

Varlık sebebini doğadan ilham alan renklerle kadınların hayattan aldığı keyif ve mutluluğu arttırmak olarak tanımlayan Flormar; sesi ve yorumcu kimliği başta olmak üzere tarzı ve enerjisiyle de müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la rengarenk ve capcanlı bir kampanyaya imza atıyor. Zeynep Bastık’ın Flormar “Mutluluk Senin Rengin” şarkısını da seslendirdiği reklam filminde Flormar’ın yeni marka kimliğini ve renk uzmanlığını yansıtan, seyir zevki yüksek, kıpır kıpır ve eğlenceli bir dünya seni bekliyor.

Aradığın O Maskara Flormar’dan Longer Than Ever…
Uzuuuuuun kirpikler için özel olarak tasarlandı. Esnek fırçası ve besleyici formülü ile artık kirpiklerin daha mutlu, bakışların daha çarpıcı!

Flormar’ın yeni marka elçisi Zeynep Bastık’la imza attığı kampanyanın yeni lansmanı olan Longer Than Ever maskara, “Uzuuuuuun Kirpikler için Aradığın O Maskara’’ sloganıyla boy gösteriyor. Tüm kirpikleri yakalayan esnek fırçası, %83’e varan doğal kaynaklı bileşenleri ve badem yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş besleyici formülü ile uzuuuuun kirpikler için aranılan maskara bulundu.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"