Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de fiziki mesafeli olarak gerçekleştirdiği konserlerden stand-up gösterilerine pek çok etkinlikle seyirciyle buluşmayı sürdürüyor. Sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan “TuzBiber Stand Up” gösterisi, 16. Avrupa Futbol Şampiyonası’nın finale yaklaşırken heyecan dolu yarı final ve final karşılaşmaları, Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, tam zamanlı müzik takipçisi, yarı zamanlı müzik içeriği üreticisi olan Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcılarından Merve Evirgen’in Vestel Psm Radyo Presents kapsamında gerçekleştireceği DJ performansı ve Tolga Akyıldız’ın hayata geçirdiği tek gecelik festival deneyimi, Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne – Gripin ve Konuklar, Vestel Amfi’nin dikkat çeken etkinlikleri arasında yer alıyor.

TUZBİBER STAND UP MC: AKSEL GÜREL, UTKU ERGİN, SEDA YÜZ, ENGİN TÜRKOĞLU // 05 TEMMUZ PAZARTESİ // VESTEL AMFİ // 20.00
2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan ve Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan TuzBiber, bağımsız komedyenleri ve kendine özgü farklı içerikleri ile seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmak için Temmuz ayın boyunca da Vestel Amfi’de.

Kapı Açılış: 18.00
TuzBiber Stand Up: 20.00

2020 UEFA AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI YARI FİNAL // 6 – 7 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 22.00
Pandemi nedeniyle bir yıl ertelemeli olarak düzenlenen 16. Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2020) yarı final heyecanını yine dev ekranda Vestel Amfi’de hep birlikte yaşıyoruz. Finale uzanırken heyecanın daha da tırmandığı şampiyonanın yarı final mücadelelerine açık hava konforunda tanık olmak için Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: HAKAN TAMAR // 08 TEMMUZ PERŞEMBE // VESTEL AMFİ // 19.00
İş çıkışlarında PSM’nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi’de buluşuyoruz! Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Deneyimli programcı, DJ ve müzik yapımcısı Hakan Tamar DJ setin başına geçerek bizi efsane şarkılara doyurmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak.

Kapı Açılış: 17.00
%100 Music Presents Afterwork Party: Hakan Tamar 19.00

TOLGA AKYILDIZ’LA %100 AÇIK SAHNE – GRİPİN VE KONUKLARI // 09 TEMMUZ CUMA // VESTEL AMFİ // 19.00
26’ncı defa gerçekleştirilecek olan Tolga Akyıldız’ın hayata geçirdiği tek gecelik festival deneyimi, Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne, bu kez Vestel Amfi’de seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Gripin’in akustik sahnesinde; yeni neslin başarılı isimlerinden Evdeki Saat, Kamufle, Kendimden Hallice ve Sufle’nin kendilerine eşlik edeceği bu çok özel konseri dilerseniz Vestel Amfi dilerseniz de PSM Online üzerinden izlemek için yerinizi şimdiden ayırmayı unutmayın.

Kapı Açılış: 19.00
Tolga Akyıldız’la %100 Açık Sahne: 19.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 66,00 TL
PSM Online: 22,50 TL

2020 UEFA AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI FİNAL // 11 TEMMUZ PAZAR // VESTEL AMFİ // 21.00
Pandemi nedeniyle bir yıl ertelemeli olarak düzenlenen 16. Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2020) final heyecanını yine dev ekranda Vestel Amfi’de hep birlikte yaşıyoruz. Heyecanın daha da tırmandığı ve şampiyonanın galibini belirleneceği final mücadelesine açık hava konforunda tanık olmak için Vestel Amfi’deki yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

Çeyrek Final Karşılaşması: 22.00

VESTEL PSM RADYO PRESENTS: MERVE EVİRGEN // 12 TEMMUZ PAZARTESİ // VESTEL AMFİ // 19.00
Vestel PSM Radyo programcıları da yaz boyunca Vestel Amfi’de. Tam zamanlı müzik takipçisi, yarı zamanlı müzik içeriği üreticisi olan Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcılarından Merve Evirgen 12 Temmuz Perşembe günü Vestel Amfi’de çok özel parçalardan oluşturduğu listesi ile DJ setin başına geçiyor.

Kapı Açılış: 17.00
Vestel Psm Radyo Presents Merve Evirgen: 19.00

TUZBİBER STAND UP MC: CANER ÖMÜR, CANER DAĞLI, YUSUF BİLAL ALTINTAŞ, ÖZGE ÖZEL // 13 TEMMUZ SALI // VESTEL AMFİ // 20.00

2015’ten bu yana düzenlediği Açık Mikrofon geceleri ile sahnelerini stand-up komedi yapmak isteyen herkese açan ve Türkiye’de stand-up komedi kültürünün yaygınlaşmasını amaçlayan TuzBiber, bağımsız komedyenleri ve kendine özgü farklı içerikleri ile seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatmak için Temmuz ayın boyunca da Vestel Amfi’de.

Kapı Açılış: 18.00
TuzBiber Stand Up: 20.00

%100 MUSIC PRESENTS AFTERWORK PARTY: MOOPHY // 14 TEMMUZ ÇARŞAMBA // VESTEL AMFİ // 20.00
İş çıkışlarında PSM’nin en sevilen yerlerinden Vestel Amfi’de buluşuyoruz! Zorlu PSM’nin popüler serisi “%100 Music presents After Work Party”, bu yıl da iş çıkışlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Deep house aranjmanlarıyla tanınan sevilen DJ Moophy setin başına geçerek bizi efsane şarkılara doyurmaya hazırlanıyor. Herkesin ücretsiz katılabileceği partide müzik, bolca dans ve barbekü Vestel Amfi’de yerini alacak.

Kapı Açılış: 17.00
%100 Music Presents Afterwork Party: Moophy 20.00

*Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı oturma kapasitesi sebebiyle http://bilet.zorlupsm.com/default?ec=AV10062021 adresinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"