Türkiye’nin yenilikçi markası Vivident, sakız dünyasını yeni bir teknolojiyle tanıştırıyor. Vivident Insta White’ın sahip olduğu Blue System teknolojisi sayesinde, anında beyaz gülüşler sizi bekliyor. Sakız Dünyasında Devrim Yaratan Bir Yenilik: Vivident Insta White…

Türkiye’nin yenilikçi markası Vivident, sakız dünyasını yeni bir teknolojiyle tanıştırıyor. Vivident Insta White’ın sahip olduğu Blue System teknolojisi sayesinde, anında beyaz gülüşler sizi bekliyor.

Türkiye’de var olduğu günden bugüne inovatif ürünleri ve yenilikleri tüketiciyle buluşturan Vivident, yeni ürünü Vivident Insta White Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. Vivident Insta White, Blue System teknolojisinin sağladığı geçici renk kontrastı sayesinde, dişlerin doğal beyazlığını ön plana çıkarırken, dişlerde anında daha beyaz bir gülümseme sağlıyor.

Kutlama, iş görüşmesi, etkinlik ya da özel bir randevu gibi iyi hissetmeye ihtiyaç duyulan anlarda, daha beyaz bir gülümsemeye sahip olmak isteyenler için Vivident Insta White gülümsemeleri ve beğenileri toplamaya hazırlanıyor.

Vivident çiğne, gülümse, özgüvenini tazele!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"