Watsons, pandemi sürecinde müşterilerini ekonomik olarak desteklemek için düzenlediği kampanyalara devam ediyor. Her ay farklı bir tema ile zengin ürün gamını ulaşılabilir fiyatlarla sunan Watsons haftalık olarak düzenlediği yeni Watsons’ta Way Be konsepti ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Özellikle pandeminin ilk dönemlerinden itibaren yoğun ilgi gören hijyen ve kişisel bakım ürünlerinin gamını genişleten Watsons, ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Sıvı sabun, kolonya, dezenfektan ve antibakteriyel ürünler içeren geniş yelpazesi ile de müşterilerine birçok alternatif sunuyor.

Sıklıkla evde vakit geçirdiğimiz bu dönemde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kutu oyunları, elektrikli ürünler gibi Watsons.com.tr’ye yeni eklenen veya çeşitliliği artırılan 1000’e yakın yeni ürün bulunuyor.

Watsons, Türkiye’de 60 ilde 350’ye yakın mağazası ve eTicaret sitesi Watsons.com.tr aracılığıyla her ay belirli temalardaki kampanyaları müşterilerine destek olmak için düzenliyor.

Yorum Gönder

19 + eight =