Watsons Türkiye, “Sadece Watsons’a Özel Marka ve Ürünleriyle” anne ve anne adaylarıyla buluşmaya devam ediyor!

Watsons Bebek Temizleme Pamuğu ile yumuşacık bir dokunuş
Bebeğinizin hassas cildi için %100 pamuktan özel olarak üretilen Watsons Bebek Temizleme Pamuğu, ekstra yumuşak dokusuyla hassas bez bölgesinde ve genel vücut temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Kullanım öncesinde pamuğu su ya da temizleme losyonu ile nemlendirmeniz yeterli.

Watsons Miffy ve Shiba Diş Fırçaları ile diş fırçalamak daha eğlenceli
Çocukların, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek diş ve diş eti problemlerini engellemek için ağız yapılarına uygun diş fırçası kullanmaları büyük önem taşıyor. Watsons Miffy ve Shiba diş fırçaları eğlenceli tasarımlarıyla çocuklara düzenli diş fırçalama alışkanlığı kazandırıyor. Çocuklar için diş fırçalamayı adeta bir eğlenceye dönüştüren Watsons çocuk diş fırçaları, ultra yumuşak kılları sayesinde çocukların dişlerini nazikçe temizlemelerine ve hassas diş etlerini korumalarına yardımcı oluyor. Diş fırçaları ayrıca ele oturan ergonomik sap tasarımıyla da 5 yaş ve üzeri çocuklar için kullanım kolaylığı sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"