Anne bebek sektöründe yerli üretimle uluslararası standartlardaki ürünlerini tüketicilere erişilebilir kılan Wee Baby, ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. Yenilikçi, trend ve modern ürünleri bünyesine dahil eden Wee Baby, bu değişimi ürün tasarımlarına da yansıtmaya başladı. Disney’in sembolü, Mickey ve yakın arkadaşı Minnie’nin karakter pozlarının yer aldığı özel bir seri oluşturan marka, emzik ve biberon kategorilerindeki liderliğini sürdürüyor.

Kullanıcıların Wee Baby ürünlerindeki değişimi ve yenilikçi yaklaşımı bundan böyle daha sık göreceklerini ifade eden Wee Baby Pazarlama Direktörü Cenk Tüter, “Wee Baby’nin kabuk değiştirdiği ve yenilikçi ürünleri bünyesine dahil ettiği çalışmalarla emzik ve biberon alanındaki liderliğimizi sürdüreceğiz. Geçtiğimiz yıl bu yeni dönemin ön aşaması ve hazırlık süreciydi. Yerli üretimimizle Türkiye’de elde ettiğimiz başarımızı, uluslararası platformlarda da yakalayabilmek için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. 2019 yılı Wee Baby’nin mevcut marka vaadini korumakla birlikte; kabuk değiştirdiği yenilikçi, trend ve modern ürünleri bünyesine dahil ettiği bir yıl olacak.  Tasarımlarımızdaki değişimi ve yenilikçi çizgileri ürünlerimizde sıkça görebileceksiniz. Emzik ve biberon kategorilerindeki hakimiyetimizi diğer kategorilere de taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"