Ömür Özdemir imzalı anlatı Yapamazsın Dediler Yapamadım, yer yer güldüren, yer yer hüzünlendiren birçok anıya ev sahipliği yapıyor. Fazla Şaapma kitabının yazarı Ömür Özdemir, yeni kitabı Yapamazsın Dediler Yapamadım ile yeniden okuyucuyla bir arada! Daha öncede Inkilâp Kitabevi etiketiyle yayınlanan ve çok sevilen, 2020’de beyaz perdeye aktarılan Fazla Şaapma’nın ardından, oyuncu ve sosyal medya fenomeni kimliği ile tanınan Ömür Özdemir, yeni kitabı Yapamazsın Dediler Yapamadım ile okurlarına yeniden “merhaba” diyor.

Kendi hayatından kesitler sunduğu bu kitapta Ömür Özdemir, okuyucu ile oldukça samimi bir iletişim yakalıyor. Başından geçen olayları sade ve akıcı bir dil ile satırlara döken yazar, anlatımının sadeliği, çarpıcı hikâyeleri, samimi üslubu ile gündemin yoğunluğuna bir nefeslik mola hazırlıyor.

İlk kitabım film oldu, aşırı önemli biriyim. Çok takipçim var Twitter’da; İnstagram’da da mavi tikim var. Takipçim çok olduğu için yazdıklarım, söylediklerim, fikirlerim acayip önemli benim. Mesela ülkede bir gündem olsun, herkes benim düşüncelerimi merak eder. Kanaat önderiyim ben.

Kitabımın arka kapağına böyle şeyler yazarsam ailemin, arkadaşlarımın yüzüne nasıl bakarım diye düşünmeyen çok mühim organizmalarla dolu bir ülkede yaşadığımız için şaşırmamışsındır okurken, eminim buna.

Tanışmadıysak tanışalım; ben kendini gömme sporunun dünyadaki bir numaralı markası Ömür Özdemir. Bizim gibilerin değeri bilinmiyormuş varsın bilinmesin; zayıflıkmış, eziklikmiş varsın öyle olsun. Biz burdan devam. Başkalarının vereceği değerin kölesi değiliz, biz kendimizi biliriz.

İlk kitabımdaki gibi eğlencelik bir kitap yazdım yine bence. Eğlenmek isteyenler ya da “Herkes kitap yazıyor yaa” diye ortamlarda aşağılamak isteyen çok bilmişler için bu kitap müthiş bir fırsat.

Yazar: Ömür Özdemir
Sayfa: 144
Yayınevi: Inkilâp Kitabevi

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"