Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin Retail Next konsepti çerçevesinde geliştirdiği yeni nesil satış noktası BMW Pop-Up Store, ilk seri üretim hibrit motorlu BMW M otomobili Yeni BMW XM’e ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de ilk kez Mandarin Oriental Bodrum’daki BMW Pop-Up Store’da sergilenen Yeni BMW XM, 27 Ağustos’a kadar otomobil tutkunlarıyla buluşacak.
BMW Group’un Amerika’daki Spartanburg Fabrikası’nda üretilen Yeni BMW XM, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir lüksü merkeze alan BMW Pop-Up Store’da görücüye çıkıyor. Perakende çözümlerinde geleceğin temellerini atan Retail Next konseptiyle benzersiz bir deneyim vadeden BMW Pop-Up Store’u ziyaret edenler, Yeni BMW XM’i yakından inceleme fırsatı bulacak. BMW’nin amiral gemisi Yeni BMW 7 Serisi’yle kapılarını açtıktan sonra Yeni BMW XM’i ağırlayan BMW Pop-Up Store, Ekim ayına kadar BMW’nin üst segmentteki farklı modellerine de ev sahipliği yapacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"