Flormar’ın ikonik oje serileri Nail Enamel ve Pearly, yepyeni formül ve kalın fırça ile yenilendi. Yenilenen formül ile daha canlı renkler ve uzun süre kalıcılık elde edecek, kalın fırça sayesinde daha konforlu bir oje uygulama deneyimi yaşayacaksın!

Oje denince akla gelen ilk marka olan Flormar’ın en sevilen serilerinden Nail Enamel ve Pearly ojelerin yenilenen formülü ve yeni kalın fırçası ile oje deneyimi artık daha konforlu! Yenilenen kalın fırça sayesinde ojeni daha rahat sürebilir, pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsin. Yeni formül ise ojenin renklerinin daha canlı görünmesini ve uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

Kusursuz Bir Klasik…
Parlak bitişe sahip 73 renk seçeneğiyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Flormar Nail Enamel oje serisi ile istediğin renk kombinasyonunu yaratarak, dilediğin eğlenceli ve trendy görünüme kavuşabilirsin.

İnci Işıltısı
Sedefli pigment yapısına sahip 30 renk seçeneği bulunan Flormar Pearly oje serisi ile inci ışıltısı ile parlayan kusursuz tırnaklara sahip olabilirsin.

Flormar’ın yenilenen formül ve kalın fırça ile oje deneyimini daha da kalıcı ve konforlu kılan Nail Enamel ve Pearly oje serilerine tüm Flormar mağazalarından ve online alışveriş sitesi www.flormar.com.tr’den ulaşabilir, ojelerin tırnaklarında nasıl durduğunu deneyimlemek ve sana en çok yakışan renkleri rahatlıkla seçmek için Flormar Sanal Makyaj uygulamasını ziyaret edebilirsin.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"