Mutluluğun Tadı Nutella®, yeni yıl için benzersiz hediyeler sunuyor. Nutella®, kapaklarının altındaki kod ile 1000 kişiye yılbaşına özel Nutella® kazağı hediye ederken, dilek kavanozu ile sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş hediyeler tasarlamanıza olanak sağlıyor.

Nutella®, yeni yıl heyecanınıza sizi mutlulukla saracak tatlı bir sürprizle ortak oluyor. 2022’ye Nutella® kazağıyla girebileceğiniz keyifli bir kampanya düzenliyor. 29 Kasım’da başlayan kampanya ile Nutella® kazağını kazanmak için kavanoz kapaklarının altındaki kodları Nutella® uygulamasına girmek yeterli oluyor.

Her 100 puan bir çekiliş şansı kazandırıyor. 1000 adetle sınırlı Nutella® kazaklarından birini kazanmak istiyorsanız 22 Aralık’ta sona erecek kampanyaya katılmak için acele edin!

Nutella®’nın yeni yıl sürprizleri Nutella® kazağıyla sınırlı kalmıyor! Nutella websitesi üzerinden sadece 4 adımda Nutella® yılbaşı kavanozunu tasarlamanız ve sevdiklerinize hediye etmeniz de mümkün. Bunun için www.nutella.com/tr adresine girip sitede bulunan desenler ve arka planlardan seçmeniz, sonra da mesajınızı belirlemeniz yeterli…

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için https://www.nutella.com/tr/tr/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"