Yenilikçi gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünlerini distribütörleri aracılığı ile kullanıcılarının beğenisine sunan Jeunesse Global, en yeni ve en dinamik ürünü “Nevo” ile ezberleri bozuyor. Bir enerji içeceğinden çok daha fazlası olan “Nevo” içeriğindeki kırmızı üzüm meyvesi, yüksek B6 vitamini ve kafein-şeker oranıyla enerji vermekle kalmıyor, sizi eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Günlük hayatın gereksinimleri bizleri adeta yoğun bir tempoda, bir koşturmacanın içinde olmamızı gerektiriyor. İş hayatı, evdeki sorumluluklarımız, okul, spor, sosyal hayat derken ve hepsine de yetişmeye çalışırken bazen enerjimizin düştüğünü hissederiz. İşte tam da bu zamanlarda bizi kendimize getirecek bir güce ihtiyaç duyarız. Nevo enerji içeceği ise ihtiyacımız olan bu enerjiyi sağlarken, içeriğindeki kırmızı üzüm meyvesi ile de enfes bir içim sunuyor.

Yüsek B6 vitamini içeriği, bir bardak siyah çaya eşdeğer kafein ve azaltılmış şeker oranı ile de beklentilerin çok üstünde bir performans sağlıyor.

Genç görün, genç hisset, genç yaşa mottosuyla çıktıkları yolda ürün gamını sürekli genişleterek tüketicilerine daima en yenilikçi gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünleri sunan Jeunesse Global’in Türkiye, Azerbaycan ve Türkmenistan Genel Müdürü Onur Öner: “Gündüz-gece kremlerinden kolajen içeceklerine, kahve ve diş macununa uzanan geniş bir ürün portföyümüz var. Bu ürünlerden bazıları Türkiye’de geliştirildi ki, bu bizim için çok önemli. Çünkü tüm dünyada 140 ülkede satılan bu ürünler Amerika dışında ilk kez EMEA bölgesinde geliştirildi. Şimdi ise ürün portföyümüzün en yenisini en dinamiğini; Nevo enerji içeceğini tüketicilerimiz ile buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Benzerlerinin çok dışında, hem içeriği hem de tadı ile fark yaratacağına inandığımız Nevo, enerji içeceğinin çok ötesinde lezzetli bir içecek arayışında olanların da gözdesi olacak” dedi.

Nevo enerji içeceğinin tüm üretim aşamalarından sonra ilk deneyimleyen isimlerden olan Milli sporcu, oyuncu ve sunucu Hakan Hatipoğlu ise “Her şeyden önce bir sporcu olarak söyleyebilirim ki Nevo’nun içindeki yüksek B6 vitamin katkısı bile onu başlı başına tercih edilebilir kılıyor. Tadı ise inanılmaz lezzetli, kırmızı üzüm meyvesi sayesinde enerji içeceği değil de sanki bir meyve suyu içiyor gibi hissediyorsunuz. Hem özel hem iş hayatımın yoğunluğu içinde bana gereken enerji desteğini artık Nevo verecek” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"