7 yıldır çocuk gelişimini desteklemek ve ailelerin çocukları ile kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak için aktivite kutuları geliştiren Bardabas ile Türkiye’nin saygın çocuk gelişimi uzmanlarından Eğitim Danışmanı, Pedagog Prof. Dr. Norma Razon ve ekibi tarafından kurulan online çocuk gelişimi sitesi ÇocukluDünya, yaptıkları işbirliği sayesinde anne babalara evde çocuklarının yeteneklerini oyun ve aktivitelerle geliştirme fırsatı sunuyor.

Çocuk gelişim uzmanlarının sıklıkla vurguladığı üzere bebek ve çocukların anne babaları ile birlikte oynamaları, aktiviteler yapmaları farklı becerileri geliştirmenin yanı sıra aile içindeki güven duygusunun ve iletişimin de güçlenmesini sağlıyor.

Bardabas ve ÇocukluDünya gelişim malzeme ve aktivitelerini bir kutuda birleştirerek doğumdan itibaren bebeklerin yaş gruplarına göre ailelerin kapısına göndererek doğru yönlendirmelerle bebeklerini büyütmelerine yardımcı oluyor.

Doğumdan itibaren ay gruplarına göre ÇocukluDünya uzmanlığı ile Bardabas tarafından üretilen aktivite kutularında çocuk gelişimi ile ilgili çok detaylı ve kapsamlı bilgiler içeren bir dergi, ilgili yaş gruplarına göre birlikte oynanabilecek aktiviteler, gerekli malzemeler ve çeşitli hediyeler bulunuyor.

Bardabas’ın fikir annesi Saba Bener bu işbirliğini açıklarken ‘Bardabas 7 yıldır Türkiye’de çocukların gelişimini desteklemek farklı yaş gruplarında aktivite kutuları geliştiriyor ve abonelik sistemi ile her ay abonelerin kapısına gönderiyor. Şimdi ÇocukluDünya’nın uzmanlığı ile kutularımız doğumdan itibaren 12 aya kadar bebekleri olan ailelere de destek olmaya başlıyor.‘ dedi.

0-12 ay kutularını incelemek için tıklayın!

Yorum Gönder

four × 5 =